نگهداری مجتمع

بازدید: 298

نگهداری مجتمع های مسکونی

تنها چالش مهم و اثر گذار در کیفیت خدمات شهری و محیطی، در مجتمع ­های مسکونی مربوط به نگهداری مشاعات و تأسیسات، امکانات، محوطه و فضای سبز، ایجاد سیستم ایمنی و حراست مجتمع می­ باشد. طبق قانون آپارتمان ­ها و مجتمع ­ها، امور تعریف شده ­ای وجود دارد، که باید دائماً اجرا و مدیریت شوند. داشتن محیطی امن و راحت و زیبا در مجتمع ها، نیازمند وجود تیمی کارا با مدیریتی حرفه ­ای و درست است. تیمی که بصورت منظم و طبق برنامه، خدمات مورد نیاز را برای نگهداری فعال و زندۀ مجتمع، با تلاش مسئولانه ارائه می­ کنند. آنها با اقدامات پیش­ گیرانه و کنترل­ های منظم و تعریف شدۀ تأسیسات و امکانات عمومی و مشترک، مانع از دور خارج شدن منابع موجود می­ گردند. عدم نگهداری حرفه ­ای و درست کلیه تأسیسات و تجهیزات و فضای سبز و سایر بخش­ های ساختمان، نه تنها باعث خروج از مدار خدمت دهی می ­شود، بلکه نتیجۀ آن، چیزی جز رنج و عذاب ساکنین مجتمع نیست. همۀ ما می دانیم که کوتاهی در این امر ضروری، باعث از بین رفتن منابع موجود و افزایش استهلاک اموال مشترک و شخصی متصل به مجتمع خواهد شد. در  نتیجۀ این کوتاهی، آن آرامش و آسایشی را که ما از زندگی در مجتمع ها انتظار داریم، جای خود را به  چالش­ های فرسایندۀ روح و روان خواهد داد.

مینرونیوم به منظور ایجاد آرامش و آسایش برای ساکنین مجتمع های مسکونی، با انجام وظایف مربوط به نگهداری و مدیریت مجتمع با بهینه سازی منابع موجود در مجتمع­ ها، موجب صرفه جویی در هزینه­ های استهلاک تأسیسات و ساختمان مجتمع و کلیۀ دارایی ­های عمومی آن، در خدمت شما می­ دهد. با اجرای یک برنامۀ تأمین و نگهداری حرفه ­ای از مجتمع، برخوردای و استفاده از خدمات گوناگون آن، برای ساکنین مجتمع همیشه با هزینه­ های کمتری در دسترس خواهد بود. در چنین حالتی است که داشتن یک واحد در مجتمع برای دارنده ­گان آن، ایجاد رضایت کامل خواهد کرد. مسلم است. برای کسانی که با چالش­ های نگهداری واحد­های مستقل دست و پنجه نرم می­ کنند، داشتن یک واحد در مجتمعی زنده و فعال، به یک خواسته و نیاز مطلوب تبدیل خواهد شد. همانا این امر، عامل افزایش ارزش واحدهای مجتمع های مسکونی در بازار می­ شود. کیفیت خدمات عمومی و شرایط نگهداری از مجتمع ­ها، یکی از ارزش آفرین­ ترین عوامل ممکن می ­باشد. انجام مدیریت درست و حرفه ­ای این امور، منزلت و جایگاه مجتمع را، هر روز بخاطر سایر مزایای آن بالاتر خواهد برد. مینرونیوم برای خلق ارزش­ های بیشتر، با توان مدیریتی و سازماندهی خود بهترین برنامه­ های نگهداری از مجتمع ها را تدارک دیده است.

برای آشنایی بیشتر از نحوۀ ارائۀ خدمات نگهداری، در بخش روش های کار مینروینوم به قسمت « خدمات نگهداری» مراجعه نموده و با تکمیل فرم درخواست خدمات نگهداری و ارسال آن به مینرونیوم تصمیم عاقلانۀ خود را عملی فرمایید

                                                          «مینرونیوم پنجره ای به زیبایی و آسایش»

نظرات