در باره ما

بازدید: 1107

بنام خدای هستی بخش

هر کجا عشق آید و ساکن شود

هر چه ناممکن بود ممکن شود

در جهان هر چیز خوب و ماندنی ست

رد پای عشق در او دیدنی ست

فلسفۀ مینرونیوم 

مینرونیوم به این دلیل بوجود آمده، تا با تولید مبلمان با کیفیت و زیبا، ضمن ایجاد راحتی و آسایش برای شما به زیبایی های محیط زندگی تان بیافزاید. مینرونیوم با بکارگیری سبک پست مدرن مینیمال و روستیک، دانش مهندسی صنایع چوب، دستاوردهای سایر علوم و تجربه و مهارت استادکاران خود در ساختن محصولات زیبا و کاربردی، ملزومات و امکانات زندگی شاد و راحت را برای مشتریان مهیا می­ کند. مینرونیوم با این الگو به موجودیت خود معنا می بخشد. ما به سوال،«مینرونیوم چرا بوجود آمده؟» بصورت ساده و روشن چنین جواب می­ دهیم: «شاد هستیم، وقتی که بتوانیم با آفرینش زبیایی ها، آسایش و شادی، در افزایش لذت و نشاط زندگی شما مؤثر باشیم.» ما با احساس مسئولیت در قبال تامین خواسته ها و نیازهای شما، وظایف مان را، در سازمان مینرونیوم، بدرستی و متعهدانه انجام می دهیم.

داشتن محیط زندگی و کار زیبا و راحت، که دارای لذت و آسایش پایدار باشد، لازمه اش رعایت سبک و هنر معماری، قواعد و اصول مهندسی، در طراحی و ساخت و انتخاب درست کلیۀ ملزومات آنها از جمله، مبلمان و لوازم دکوراسیون هست. ایجاد نشاط، آسایش و راحتی پایدار در زندگی، نیازمند داشتن درک درست از عوامل و شرایط منتهی به زندگی بهتر و شاخص های کیفی و تعیین کنندۀ آن عوامل می باشد. بدون شناخت تخصصی، از خواسته­ های انسان مدرن و امروزی، در عصرِ درحالِ پیشرفـتِ ارتباطات و اطلاعات، پایدارسازی آسایش و شادی برای آنها، در محیط زندگی ممکن نیست. مینرونیوم با بهره گیری از یافته­ های مفید مجموعۀ دانش علوم انسانی و فنی - مهندسی، سعی دارد، با طراحی و تولید محصولات استاندارد مبلمان، طراحی دکوراسیون و آراستگی محیط، با بکارگیری فرم های همگون در محتوا و کارآیی، بسترهای لازم را، برای ایجاد سیستم ­هایی با برون داد آسایش در فرمی زبیا را، از طریق منابع دردسترس، برای شما فراهم نماید.

توانایی ایجاد آسایش و خرسندی و رفاه برای مردم، با توسعۀ دانش­ و بکارگیری مجموعه ای از دستاورد های هنری و تکنولوژیکی، امکان پذیر و میسر می شود.

مینرونیوم پلی است از جهان شناخته ­شده ها و علم به جهان آشکار شدگی عمل معناگرا. توانایی درآمیختن هنر و صنعت در طراحی و تولید مبلمان و ملزومات دکوراسیون، به استادکاران و پرسنل خلاق مینرونیوم این قابلیت را بخشیده که نیاز های شما به محصولات مبلمان را به بهترین کیفیت ممکن تامین نمایند. ما با اهمیت دادن به توسعۀ فرهنگ حرفه ای گری و آمیختن مهارت بکاری گیری تکنولوژی با تجربیات و مهارت و همکارانمان، می­ خواهیم با اجرای ماموریت خود در قبال رفاه، آسایش و شادی مشتریان، به مسئولیت های خود در قبال آنها بدرستی عمل نماییم.

«داشتن یک زندگی پرمعنا، بدون یک کار پرمعنا، بسیار دشوار است. شاید در این صورت است که بتوانیم به عمیق ترین نوع رضایت خاطر و یک آرامش دست نیافتنی برسیم، خرسندی و آرامش ناشی از اینکه می ­دانیم در ایجاد یک برتری شایسته دخیل بوده و در آن سهمی داریم، به ما انگیزه و انرژی فراوان می بخشد.» (انسان درجستجوی معنا، اثر دکتر فرانکل)

برای آشنایی بیشتر با مینرونیوم به بخش های زیر مراجعه فرمایید:

بازخوردها