در باره ما

بازدید: 658

بنام خدای هستی بخش

هر کجا عشق آید و ساکن شود             هر چه ناممکن بود ممکن شود

در جهان هر چیز خوب و ماندنی ست      رد پای عشق در او دیدنی ست

فلسفۀ مینرونیوم 

مینرونیوم به این دلیل بوجود آمده است، تا با ایجاد آسایش و زیبایی برای شما، به زندگی ما بنیان­گذاران و کارکنان، معنا و شادی ببخشد. ما با مینرونیوم شادی هایمان را باهم به اشتراک می ­گذاریم. مینرونیوم با بکارگیری هنر معماری، دانش مهندسی و دستاوردهای سایر علوم، در ساختن محصولات زیبا و کاربردی، ملزومات و امکانات زندگی شاد و راحت را برای مشتریان مهیا می­ کند. مینرونیوم با این الگو به موجودیت خود معنا می بخشد. ما به این سوال، «مینرونیوم چرا بوجود آمده ؟» بصورت ساده و روشن چنین جواب می­ دهیم: «شاد هستیم، وقتی که بتوانیم با آفرینش زبیایی ها و آسایش، شادی، لذت و نشاط زندگی شما را افزون نماییم.» ما با احساس مسئولیت در قبال تامین خواسته ها و نیازهای شما، وظایف مان را، در سازمان مینرونیوم، بدرستی و متعهدانه انجام می دهیم.

مسلماً ساختن یک خانۀ زیبا و راحت، که دارای لذت و آسایش پایدار باشد، لازمه اش رعایت سبک و هنر معماری، قواعد و اصول مهندسی، در طراحی و ساخت و انتخاب درست مصالح، در کلیۀ قسمت ها و اجزای ساختمان، مخصوصاً، تاسیسات، تجهیزات، دکوراسیون و مبلمان و چیدمان هنرمندانه و کاربردی آنها در فضا و محیط خانه است. ایجاد نشاط، آسایش و راحتی پایدار در زندگی، نیازمند داشتن درک عمیق از عوامل و شرایط منتهی به زندگی بهتر و شاخص های کیفی ساختار خانه و فرم کاشانه می باشد. بدون شناخت تخصصی، از خواسته­ های انسان مدرن و امروزی، در عصرِ درحالِ پیشرفـتِ ارتباطات و اطلاعات، پایدارسازی آسایش و شادی برای آنها، در محیط زندگی ممکن نیست. مینرونیوم با بهره گیری از یافته­ های مفید مجموعۀ دانش علوم انسانی، اجتماعی و مهندسی، سعی دارد، با ایجاد زیر ساخت­های استاندارد و فنی در ساخت ویلا و مبلمان، طراحی دکوراسیون و آراستگی محیط، با بکارگیری فرم های همگون در محتوا و کارآیی، بسترهای لازم را، برای ایجاد سیستم ­هایی با برون داد آسایش در فرمی زبیا را، از طریق منابع دردسترس، برای ساخت و معماری بوجود آورد.

توانگری و توانایی ایجاد آسایش و خرسندی و رفاه برای مردم، با توسعۀ دانش­، خردورزی، هنرمندی و بکارگیری تکنولوژی، امکان پذیر و میسر می شود. پندار نیک در نتیجه دانستن، زمینه ساز گفتار نیک و کردار نیگ می­ گردد. مینرونیوم پلی است از جهان شناخته ­ها و علم به جهان آشکار شدگی عمل معناگرا در آمیختن هنر و دانش معماری. هنر معماری و ساختن، نشانۀ گویای جهان بینی، فرهنگ، هنر، دانش و توانایی یک ملت است. ما با اهمیت دادن به توسعۀ فرهنگ حرفه ای گری، در آمیختن تجربیات و دانش مهندسان و با بکار بستن توانایی های تکنولوژی های نوین ساخت ­وساز و هنر معماری، می­ خواهیم به مسئولیت خود در قابل مشتریان، بدرستی عمل نماییم. مینرونیوم خود را در قبال رفاه، آسایش و شادی مشتریان مسئول می ­داند.

«داشتن یک زندگی پرمعنا، بدون یک کار پرمعنا، بسیار دشوار است. شاید در این صورت است که بتوانیم به عمیق ترین نوع رضایت خاطر و یک آرامش دست نیافتنی برسیم، خرسندی و آرامش ناشی از اینکه می ­دانیم در ایجاد یک برتری شایسته دخیل بوده و در آن سهمی داریم، به ما انگیزه و انرژی فراوان می بخشد.» (انسان درجستجوی معنا، اثر دکتر فرانکل)

برای آشنایی بیشتر با مینرونیوم به بخش های زیر مراجعه فرمایید:

نظرات