جهان بینی و دیدگاه ها

بازدید: 589

بنام آفرینندۀ جهان

جهان بینی مینرونیوم

حفظ بقا راز هستی است، می سازیم تا بماند.

استفاده از مبلمان با شروع خانه سازی و یکجانشینی می تواند همزاد بوده باشد. نقش مبلمان در آفرینش آسایش و رفاه جسمی و ایجاد نظم و ترتیب در زندگی مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است. با توجه به کارایی مفید مبلمان و تاثیر آن در کیفیت زندگی خانواده ها و شهروندان، مبلمان از همان ابتدای زندگی مردم، نیازمند توجه و دقت فنی در طراحی و ساخت بود تا با آمیخته شدن هنر پیشه وران و صنعتگران ضمن داشتن کارکرد مفید و استحکام لازم از زیبایی ظاهری نسبی نیز برخوردار شود. قدر مسلم چوب جزو اولین مواد اولیه و در دسترسی بود که امکان ساخت مبلمان را برای بشر فراهم نمود و با کشف فلز، ساخت مبلمان در مسیر پیشرفت و رشد خود شتاب بیشتری به خود گرفت.

در روند تاریخی و رو به رشد تمدن های بشری و همگام با تلاش معماران و مهندسان و صنعت گران تولید مبلمان پیشرفت بیشتری کرده تا توانسته به نیاز های وسیع و رو به رشد مردم جواب گو باشد. توجه همه جانبۀ پیشه وران و استادکاران و سازندگان مبلمان به رفع نیازهای وسیع مردم در طراحی و ساخت مبلمان در شرایط مختلف زندگی، عامل اصلی خلق سبک های مختلف و محصولات متنوع و گوناگون در اقصی نقاط جهان شده است.

مینرونیوم با هدف تحقق چشم انداز شرکت و با بهره گیری از دانش و هنر پیشینیان و درس آموزی از تجربیات استادکاران و با استقبال از ابتکار و خلاقیت خود خواسته از طریق طراحی و تولید مبلمان با کیفیت و زیبا به دنبال انجام ماموریت خود می باشد. مینرونیوم در راستای پاسخگویی به نیازهای وسیع و متنوع مشتریان با استفاده از شیوه های مبتکرانه در تلفیق تلاش برای افزایش کیفیت کارها به دنبال راهکارهای اقتصادی در تولید و عرضۀ محصولات خود نیز هست. 
ما در مینرونیوم می دانیم، که منشاء همه موفقیت ها وجود سازمان توانمد است. لذا در مینرونیوم توانمندسازی و افزایش قابلیت های آن به منظور کسب رضایت مشتریان و خلق ارزش برای آنها، هدف اصلی ما میباشد. مینرونیوم در بازارهای رقابتی امروز، ایجاد رضایت پایدار مشتری را، تنها راه کار رشد و توسعۀ کسب وکار خود می داند.

ما برای عمل نمودن به این جهان بینی، همیشه به چهار اصل زیر وفادار خواهیم ماند:

- تحویل ارزش به مشتری و خلق ارزش برای او.

- رعایت اصول توسعۀ همه جانبه و پایدار در طراحی و ساخت.

- تامین منافع کلیۀ ذی نفعان محصولات مینرونیوم.

- توانمندسازی شرکت و افزایش قابلیت های سازمانی با هدف ارتقای دائمی کیفیت تولید و عملکرد.

مینرونیوم به منظور کسب رضایت مشتریان، در جهت رفع نیاز آنها و با ایجاد ارزش برای آنها بهتر از رقبا عمل خواهد کرد. ما همیشه در قبال نیازها و خواسته های مشتریان مسئول و متعهد خواهیم ماند. ما این راه را تنها راه مطمئن کسب سود و بقا و رشد و توسعه شرکت می دانیم.

مینرونیوم در قبال ارتقای کیفیت زندگی پرسنل و اعضاء خود مسئول بوده و با ایجاد بسترهای مناسب و فرهنگ سازمانی مطلوب، امکان رشد و توسعۀ آنها را فراهم کرده و منابع انسانی خود را به منزله باارزش ترین سرمایه شرکت تلقی می نماید.

بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد