جهان بینی و دیدگاه ها

بازدید: 294

بنام آفرینندۀ جهان

جهان بینی و دیدگاه­ های مینرونیوم

حفظ بقا راز هستی است، می سازیم تا بماند.

شروع خانه سازی و یکجانشینی دو سنگ بنای اولیّۀ ساخت تمدن های چند هزار ساله است. نقش حیاتی ابنیه های محل سکونت در آفرینش امنیت، آسایش و رفاه جسمی و روانی مردم از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. با توجه به تأثیرات الزامی ساخت وساز در بقای فردی و اجتماعی انسان و کیفیت زندگی خانواده ها و شهروندان از همان ابتدا ساختمان سازی نیازمند به توجه و تمرکز ضروری مهندسان، معماران، هنرمندان، فرهیختگان فرهنگی و اجتماعی و دولت ها بوده است.

معماران و مهندسان با استفادۀ درست از یافته های علمی و تجربی و تکنولوژی های هم عصر خود موفق به خلق اثرهای ماندگار معماری شده اند. توجه همه جانبۀ معماران و سازندگان به رفع نیازهای وسیع مردم در طراحی و ساخت ابنیه ها و سکونت-گاه ها در شرایط اقلیمی متنوع ، عامل اصلی خلق اثرهای ماندگار و زیبای معماری در اثنی نقاط جهان شده است. امروزه ما با نگاهی عمیق و تحلیل گرایانه به این اثرهای معماری، به نحوه تفکر و جهان بینی، اصول، ارزشها، فرهنگ و شیوه های زندگی و روابط اجتماعی مردم، جایگاه طبقات، منزلت اقشار و نوع معیشت و نظام اقتصادی و سیاسی مسلط بر آنها پی می بریم.

مینرونیوم در راستای تحقق چشم انداز و انجام مأموریت خود، با بهره گیری از علم و هنر معماری پیشینیان و درس آموزی از تجربیات مهندسان در ساخت وساز و با بررسی و تحلیل علمی و هنری اثرهای معماری و مهندسی با ابتکار و خلاقیت خود خواسته به دنبال راه ها و شیوه های جدیدی در طراحی و معماری و ساخت ویلاها و انجام موضوع فعالیت های شرکت می باشد. مینرونیوم در راستای پاسخگویی به نیازهای وسیع و متنوع مشتریان با استفاده از شیوه های مبتکرانه در تلفیق تلاش برای افزایش کیفیت کارها به دنبال راهکارهای اقتصادی نیز می باشد.
ما می دانیم، که منشاء همه موفقیت ها وجود سازمان برجسته است و در شرکت ما این امر همیشه در حال تحول و تکامل می-باشد. توانمندسازی شرکت و افزایش قابلیت های آن و کسب رضایت مشتری و خلق ارزش برای آنها، هدف اصلی شرکت ما می-باشد. ما در بازارهای رقابتی، ایجاد رضایت پایدار مشتری را تنها راه رشد و توسعۀ کسب وکار شرکت می شناسیم.

ما برای دستیابی به این موفقیت، مینرونیوم را با چهار خصیصه زیر بنا کرده ایم

- تحویل ارزش به مشتری و خلق ارزش برای او.

- رعایت اصول توسعۀ همه جانبه و پایدار در طراحی و ساخت.

- تامین نفع کلیۀ ذی نفعان فعالیت های.

- توانمندسازی شرکت و افزایش قابلیت های سازمانی با هدف ارتقای دائمی کیفیت تولید و عملکرد.

مینرونیوم با هدف کسب رضایت مشتریان، در جهت رفع نیاز آنها و با ایجاد ارزش برای آنها بهتر از رقبا عمل خواهد کرد. ما همیشه در قبال نیازها و خواسته های مشتریان مسئول و متعهد خواهیم ماند . و این راه را تنها راه مطمئن کسب سود و بقا و رشد و توسعه شرکت می دانیم.

شرکت در قبال ارتقای کیفیت زندگی پرسنل و اعضاء خود مسئول می باشد و با ایجاد بسترهای مناسب و فرهنگ سازمانی مطلوب نسبت به مدیریت بر منابع انسانی مبادرت خواهد کرد. شرکت منابع انسانی خود را به منزله بالاترین سرمایه خود تلقی می کند.

نظرات
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد