نگهداری ویلا

بازدید: 314

نگهداری ویلا

معمولا محل زندگی اصلی دارند­گان ویلاها، تابعی از موقعیت شغلی و خانواد­گی آنها است. در چنین وضعیتی امکان حضور و زندگی مستمر و دائمی برای آنها در ویلای متعلق به خودشان عملاً مقدور نیست. آنها هر از چندگاهی، برای استراحت و خوش گذرانی به ویلای خودشان مراجعه می­ کنند. آنها انتظار دارند که بعد از مدتی کار و فعالیت و در انتهای یک سفر پر مشقت، وقتی در ویلایشان را باز  می­ کنند، بتواند از محیط و خدمات مورد نیاز و تفریحات متصورشان، بی هیچ معطلی و چالشی بهره ­مند شوند. آنها برای تحقق رویاهایشان و استراحت و تفریح، نیازمند آماده بودن امکانات، تجهیزات و تأسیسات ساختمان، برای استفاده کردن بی­ درنگ و بی­ زحمت هستند. اما متاسفانه همیشه، بنا به دلایل متعدد، خواسته های ما براحتی در دسترس نیستند، گاهاً نبود یک آب گرم و حسرت یک دوش دلچسب، بعد از سفری فرساینده ما را دچار حالت ناکامی و عصبیت می­ کند.

این وضعیت امری طبیعی است. ویلایی که مدتی در آن کسی زندگی نمی­ کرده، امکان دارد، به دلایل مختلف در مدتی که کسی در آنجا نبوده، دچار معایبی در تاسیسات و تجهیزات و کارکردهایش شده باشد. اینجا است که مینرونیوم، با درک مشکلات این وضعیت نامطلوب، نگهداری ویلا را بعنوان یکی از خدمت خود، که برای مشتری راحتی و آسایش را تضمین می ­کند، فراهم نموده است. ما با سازماندهی نیروهای انسانی آموزش دیده و توانا، علاج واقعه را قبل از وقوع می­ نماییم. ما با اقدامات نظارتی و فنی و پیش گیرانه، مانع افت عملکرد و از دور خارج شدن امکانات و تأسیسات و افول کارکردهای تعریف شده، بر عناصر موثر بر کیفیت زندگی، در ویلای شما هستیم. ما ضمن محافظت از سرقت و مراقبت از اموال و دارایی­ های شما و ایجاد شرایط امن، با یک برنامۀ منظم و حرفه ­ای، از تمامی تجهیزات و تاسیسات و فضای سبز ویلا نگهداری نموده و در صورت نیاز به هرگونه اقدامات تعمیراتی و فورس ماژور با هماهنگی شما کار مورد نیاز و درست را انجام می دهیم.

برای آشنایی بیشتر از نحوۀ ارائۀ خدمات نگهداری، در بخش روش های کار مینروینوم به قسمت « خدمات نگهداری» مراجعه نموده و با تکمیل فرم درخواست خدمات نگهداری و ارسال آن به مینرونیوم تصمیم عاقلانۀ خود را عملی فرمایید. 

                                                                                «مینرونیوم پنجره­ای به زیبایی و آسایش»

نظرات