بازسازی و بهسازی

بازدید: 278

کلیۀ ویلاها، مجتمع ها، آپارتمان ها و سایر ساختمان با کاربری های مختلف، در گذار زمان بنا به دلایل گوناگون، مانند: مستهلک شدن، آسیب دیدگی ناشی از سوانح طبیعی، تغییر در نیازها و خواسته های مالکین و بهره برداران، تغییر کاربری، تغییر در فضا های پیرامونی و عوامل متعدد دیگر، نیازمند به تعمیرات اساسی، بازسازی یا بهسازی پیدا می کنند. معمولاً هدف اصلی از بازسازی و بهسازی، ایجاد تغییر و تحول مطلوب، از طریق تغییرات معماری، طراحی و اجرای دکوراسیون جدید، اصلاحات مهندسی در سازه و تاسیسات، تغییرات تکنولوژیکی و بروزسازی تجهیزات می باشد.

طبق تجربیات کارشناسان مینرونیوم، تحقق کامل خواسته ها و نیازهای مشتریان، که خواهان بازسازی و بهسازی ساختمان، ویلا یا منازل خود هستند، در ابتدا نیازمند انجام موارد زیر می باشد:

  • - کسب شناخت و برداشت دقیق و مهندسی شده از وضعیت حاضر، با مطالعۀ تمامی جزئیات و زوایای پروژه.
  • - تهیه لیستی کامل و واضح از خواسته ها و نیازهای مشتری.
  • - تهیه لیست موانع و مشکلات فنی و کلیۀ گلوگاه های پروژه.
  • - متره برآورد اولیه هزینه های انجام تغییرات بهسازی و یا بازسازی. 
  • - برآورد مدت زمان انجام کار و تهیه برنامۀ مدیریت پروژه و تهیۀ جدول زمانبندی اجرایی(MSP).
  • - برآورد مصالح، امکانات و منابع مورد نیاز برای اجرای پروژه.
  • - تعریف اهداف و نتایج مورد انتظار مشتری و وضعیت مطلوب نهایی.
با انجام موارد فوق، طرح و برنامۀ فنی، اجرایی و مالی پروژۀ مورد نظر، توسط کارشناسان مینرونیوم، تدوین و تعریف شده و در یک تعامل حرفه ای با عوامل کارفرما (مشتری)، طرح بازسازی/ بهسازی نهایی می شود. همانطور که می دانیم، هدف مینرونیوم از انجام این برنامۀ هفت مرحله ای، همانا فهم دقیق نیازها و خواسته های مشتری می باشد. تا با اجرای طرح و برنامۀ نهایی شده، مطلوبیت، رضایت، آسایش و زیبایی مورد هدف و تصور را، در انتهای پروژه به مشتری تقدیم نماید.
براساس دیدگاه و اصول و ارزش های مینرونیوم ما می دانیم که انجام هر نوع تغییر و تحول برای رسیدن به نتیجۀ مطلوب و مورد انتظار مشتری، نیازمند اجرای برنامۀ هفت مرحله ای کارشناسانه و تخصصی گفته شده می باشد. در پروژه های بازسازی و بهسازی، مهمترین کار مینرونیوم، آمیختن منطقی و خلاقانۀ هنر معماری و عقلانیت و دانش مهندسی، با خواسته های های مهم و ارزشمند مشتری، از طریق تهیه و اجرای طرح معماری و مهندسی دارای توجیه فنی و اقتصادی می باشد. 
مشکلات و نارسایی ها و ناتوانی ساختمان های فرسوده، هرچند آسایش صاحبان و بهره برداران از آن را به هم ریخته و امکان زندگی راحت و لذت بردن از لحظه های حضور در آن را، برای ساکنین سخت و غیر ممکن کرده، اما در مقابل، فرصت خوبی را، از طریق تخریب خلاق، با بکارگیری هنر معماری و دانش مهندسی و فرآورده های تکنولوژیکی فراهم نموده، تا راحتی و آسایش شما را، با کیفیت مورد پسند و در شکلی زیبا فراهم نماید. واحد بازسازی و بهسازی مینرونیوم، با استفاده از توانایی های سایر واحدهای تخصصی شرکت، شما را در رسیدن به وضعیت دلخواه و مطلوب همراهی خواهند کرد. بازسازی و بهسازی حرفه ای بهترین فرصت برای رسیدن به حداکثر زیبایی ها و آسایش با هزینۀ معقول می باشد.
برای آشنایی بیشتر از نحوۀ ارائۀ خدمات بازسازی و بهسازی، در بخش روش های کار مینروینوم به قسمت «بازسازی و بهسازی» مراجعه نموده و با تکمیل «فرم درخواست بازسازی و بهسازی» و ارسال آن به مینرونیوم ویلای خود را دوباره جوان کنید.
                                                              «مینرونیوم پنجره ای به زیبایی و آسایش»
نظرات