مبلمان داخلی

بازدید: 275

مبلمان مسکونی (منزل) و دیدگاه مینرونیوم 

گروه طراحان مبلمان مینرونیوم، به اهمیت محصولات مربوط به هریک از این شاخه ­ها، در ایجاد آسایش و آفرینش زیبایی برای مشتریان واقف بوده و در چهارچوب سبک­ های انتخاب شدۀ مینرونیوم، به هریک از عناصر تشکیل دهندۀ آن، توجه دقیق و هوشمندانه ­ای دارند. ما درمینرونیوم با این باور فعالیت می­ کینم: «در طراحی و ساخت مبلمان کلیۀ عناصر تشکیل دهنده مهم هستند، و هیچ جز غیر مهمی وجود ندارد». مینرونیوم برای ایجاد رفاه و آسایش از طریق مبلمان، در همۀ موارد موثر بر کیفیت نهایی، استانداردهای علمی و فنی لازم را رعایت می ­نماید، ما به منظور افزایش تمرکز و دقت همکاران خود، در بخش طراحی و تولید مبلمان سه شاخص اصلی کیفیت «کاربردی بودن»، «استحکام داشتن» و «زیبایی» را بعنوان سه مقیاس اصلی در ارزیابی کیفیت کارهای تولیدی، سرمشق قرار داده ایم. کیفیت محصولات مینرونیوم، در نتیجۀ رعایت سه شاخص فوق، در طراحی، انتخاب مواد اولیه و ساخت، منجر به رفاه و آسایش مادی و زیبایی بصری و شادی آفرینی مشتریان می ­شود.

مبلمان مسکونی (منزل)

مبلمان مسکونی ابتدا به دو دستۀ اصلی: «مبلمان داخلی» و «مبلمان بیرونی»، تقسیم شده و در سطح دوم براساس «مکان – کاربرد» محوری، مبلمان مسکونی داخلی به هفده شاخۀ مجزا، در عرصۀ طراحی و تولید تقسیم می­ گر­دد. این تقسیم بندی از جانب کارشناسان مینرونیوم، عامل سهولت در درک نیازهای مشتریان، ایجاد تمرکز فنی و هنری در طراحی، انتخاب مواد و مصالح می گردد. استفاده از این روش در تقسیم بندی مبلمان، با ایجاد تمرکز، تأثیر مثبتی را بر کیفیت محصولات می گذارد. در این روش، طراحان با توجه به شناخت از جزئیات موثر بر کاربرد و زیبایی، با بهره ­گیری از خلاقیت­ و نوآوری محصولی را به تولید می­ رسانند، که در عین زیبایی، حداکثر بهره مندی و کاربرد را برای مشتری داشته باشد.

گروه مبلمان داخلی

مبلمان راحتی و نشیمن

راحتی و آسایش، نه تنها جزو ابتدایی­ ترین انتظارات و خواسته­ های مصرف کنندگان مبلمان نشیمن است، بلکه جزو با­اهمیت ترین عامل ایجاد کنندۀ آن نیز محسوب می شود. توجه عمیق به تمامی جزئیات موثر در خلق راحتی و آسایش، از طریق طراحی و تولید مبلمان نشیمن، برای طراحان و سازنده­ گان مبلمان در مینرونیوم، یک چالش و مأموریت سازمانی هست. حس راحتی، اصلی­ ترین انتظار و بازخورد از مبلمان نشیمن، برای اعضای خانواده و استفاده­ کنندگان می ­باشد. با توجه به تاثیر این بخش از مبلمان در آسایش مردم، به این دلیل، در ادبیات عامه، به مبلمان راحتی نیز مشهور شده است. نشستن راحت و دستیابی به راحتی، بعد از یک فعالیت سخت روزانه پاداشی هست که، دستیابی به آن را، در ازای زحماتی که برای زندگی کردن متمحل می­ شویم، حق مسلم خود می­ دانیم.

بازیابی توان کارکردن بدون یک استراحت مناسب، غیر ممکن است، عدم استراحت در حد لازم، موجب فرسودگی جسمانی، خستگی روانی، بی انگیزه ­گی در فعالیت ­های روزانه، نداشتن انرژی برای جنگیدن با چالش­ های روزانۀ در محیط کار و زندگی می گردد. گذراندن اوقات فراغت با خانواده، همراه با تماشای سریال ­ها برنامه­ های دلخواه از تلویزیون، یا گوش کردن به یک موسیقی نشاط آور و آرامش بخش، لم دادن و خواندن روزنامه و یا کتاب، چرت زدن­ های لذت بخش روزانه در کنار شومینه، پذیرایی از مهمان­ های خودمانی، گذراندن لحظاتی زیبا و خاطره ­آفرین در کنار همسر و فرزندان، همه اینها با داشتن یک سری کامل مبلمان نشیمن راحت، یا مبلمان راحتی ممکن می ­شود.

طراحان و کارشناسان مینروینم، با درک صحیح و شناخت از عمق نیازهای مشتریان، با طراحی و تولید مبلمان­ های راحت و زیبا، امکان تحقق رویاهای شما را فراهم می­ نماید. ما در مینرونیوم تلاش می ­کنیم، تا شما در خانه، راحتی و استراحت مطلوب و دلخواهی را تجربه نمایید. با مبلمان مینرونیوم آسایش و راحتی لذت بخش، دیگر یک رویا نیست، لذت و آسایش، در مبلمان راحتی مینرونیوم هست، که شما در نشیمن خانه به آن لم داده­ اید.

با توجه به نوع کاربرد و وسعت فضای اشغالی مبلمان نشیمن در خانه، طراحی و چیدمان مبلمان راحتی، نقش بسزایی در ایجاد زیبایی محیطی، دکوراسیون مطلوب منزل و بهره ­مندی از سایر فضا­های محیط خانه را دارد. انتخاب یک دست مبلمان نشیمن راحت و نحوۀ چیدمان آن، در کنار سایر عناصر و لوازم خانه، به دکوراسیون خانه شکل می­بخشد. حجم زیاد فضایی که مبلمان نشیمن در محیط خانه اشغال می­ کند، تأثیر این عنصر را در دکوراسیون منزل، نسبت به سایر امکانات و اجزای سالن نشیمن، بمراتب با اهمیت­ تر می ­نماید. محدودیت های ناشی از متراژ خانه، تنوع استفاده از محیط و تعداد اعضای خانواده، سبک زندگی خانوادگی، میزان مهمان پذیری، تقسیم بندی و پلان اصلی خانه، پیچیدگی زیادی را در مسیر یک انتخاب صحیح، با چیدمانی مطلوب برای مبلمان نشیمن و راحتی را به همراه خود دارد. بدون شک، انتخاب صحیح مدل مبلمان نشیمن و راحتی، یکی از مهمترین چالش ­های خانواده­ ها، طراحان و مجریان دکوراسیون خانه می­باشد. بطور منطقی می­ دانیم، انتخاب مبلمان مناسب و چیدمان درست آن، کاریست کارشناسانه و نیازمند دانش معماری، علم مهندسی محیط، نگاهی هنرمندانه و هوشیار. گروه معماری، طراحی و مجریان دکوراسیون در مینرونیوم، با بکار گیری قابلیت­ها و توانایی ­های خود و  نظرات ارزشمند سایر ذی نفعان، شما را در رسیدن به یک سرانجام مطلوب، در این انتخاب همراهی نمایند.

توجه: برای کسب شناخت از نحوه ارائه این خدمات، به بخش «روش کار مینرونیوم» مراجعه فرمایید.

مبلمان پذیرایی و تشریفات

مهمان نوازی و پذیرایی مناسب از مهمانان، در فرهنگ و مناسبات اجتماعی خانواده های ایرانی از اهمیت زیادی برخوردار است. سطح و گستردگی ارتباطات خانوادگی، منزلت و پایگاه اجتماعی خانوده، خرده فرهنگ­های خانواده، تعلق­های متنوع اجتماعی، تعداد اعضای خانوادۀ هسته­ای و خانوادۀ بزرگتر و مناسبات فیمابین آنها، سن و جنس اعضای خانواده، وضعیت اقتصادی خانواده و پارامتر­های موثر دیگر، همراه با محدودیت­هایی ناشی از منابع در انتخاب مبلمان پذیرایی و تشریفاتی نقش زیادی دارند. مبلمان پذیرایی تاثیر زیادی در تامین نیازهای مرتبط با احترام جویی و منزلت طلبی اجتماعی شما دارد. ما از طریق مبلمان پذیرایی به مهمان­داری خود کیفیت و غنا می­بخشیم. اختصاص بهترین­ ها برای مهمانان و پذیرایی گرم از آنها، در باز تعریف و تولید جایگاه و منزلت خانوادگی و اجتماعی ما، بر اساس ذهنیت و ارزش های خانوادگی اهمیت زیادی دارد.

ما از طریق کیفیت مبلمان پذیرایی، به کسانی که وارد منزل ما می­شوند، بخشی از پیام های فرهنگی و اجتماعی خود را بصورت عملی ارائه می کنیم. مبلمان پذیرایی، در کنار سایر عناصر محیطی، در کیفیت اثر گذاری ما در دیگران برای هر فردی که مهمان بوده یا مهمان داشته قابل درک و فهم است. مهمانان ما تحت تأثیر مبلمان و سایر عناصر دکوراسیون منزل، روابط خود را با ما تعریف و هماهنگ می­کنند. آنها در یک کنش متقابل نمادین، از محیط و عناصر موجود در فضای منزل، پیام­های ما را که ریشه در فرهنگ و ارزش­ها و باورهای ما دارند را، دریافت نموده، به منزلت و جایگاه ما اشراف پیداکرده و با تنظیم ذهنیت­های خود کنش و رفتار مورد انتظار را از خود بروز می دهند. رضایت نهایی ما و ایشان از مبلمان، در نتیجۀ انتخابی حرفه­ای و آگاهانه ممکن می­شود.

کارشناسان دفتر طراحی و مهندسی ساخت مبلمان در مینرونیوم، با درک نیازهای اجتماعی شما می­توانند، در قالب سبک­های معماری و دکوراسیوان و براساس موقعیت های شما و منابع در دسترس­تان، همراه با هماهنگی با سایر بخش­های دکوراسیون منزل، در این چالش، با انتخاب بهترین گزینه ها همراه شما باشند. ما در مینرونیوم، با طراحی و ساخت مبلمان مناسب، برای پذیرایی و برگزاری مراسم تشریفاتی، شرایط مطلوب محیطی را برای تحقق خواسته­های شما و رضایت مهمانانتان را فراهم می­نماییم. تنوع موجود در سبک زندگی ها، فرهنگ­ ها، مناسبات اجتماعی و خانوادگی، سطح انتظارات متفاوت مهمان­ ها از میزبان، ارتباط همۀ این موارد با جایگاه و منزلت ­های خانوادگی، در اثر گذاری دکوراسیون و مبلمان در تامین رضایت توأم میزبان و مهمان، یکی از چالش برانگیزترین بخش ­های طراحی و ساخت مبلمان پذیرایی و نحوه چیدمان درست آنها می­ باشد. ست کردن مبلمان پذیرایی با سایر بخش ­های منزل و انطباق با سبک عمومی دکوراسیون، امری کارشناسانه و هنری است. انجام درست این کار مهم، نیاز به دانش و مهارت حرفه­ ای زیادی دارد.

طراحان ما با آگاهی از نیازها،خواسته­ ها و سلایق مشتریان، می­ کوشند که کلیه عناصر موجود در موقعیت را، در تلفیق آگاهانه با خواسته ها و سلایق مشتریان، هنر و تخصص حرفه­ ای خود را به خدمت گرفته، تا با خلق امکانات و فضای زیبا، از طریق طراحی و تولید مبلمان مناسب پذیرایی، لبخند رضایت را در انتهای هر مهمانی بر رخساره ها بنشانند. خاطرای زیبا و بیادماندی از پذیرایی، در آن محیط زیبا و مرتب، برای همیشه در اذهان آنها مانده ­گار می شود. ما با این دیدگاه های خود در سبک طراحی و ساخت مبلمان، از طریق آفرینش آسایش و زیبایی، پنجرۀ مینرونیوم را روبروی شما باز کرده ­ایم، تا شما بتوانید چشم انداز زیبای از تحقق پذیرایی­ های دلچسب را، از طریق محصولات مبلمان مینرونیوم، را برای خود و مهمانان­ تان خلق نمایید.

مبلمان اتاق مستر

اتاق مستر یا اتاق خواب اصلی، در نهاد خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و در شکل­ گیری و استمرار مناسبات خانواده، سعادت و خوشی­ های زندگی زناشویی، نفش موثری را ایفا می کند. تخت خواب و عناصر مکمل آن در فضای اتاق خواب، با اثر گذاری بر کیفیت خواب در ایجاد آرامش و آسایش زندگی خانواده، نقش مهم و تعیین کننده ای دارد. اتاق خواب مستر، بخشی از امکانات درون زندگی محسوب می شود. مبلمان اتاق خواب، همراه با دکوراسیون، امکانات و لوازم موجود در آن مجموعه­ ای را فراهم می نمایند که، ماموریت مهم، تحقق آسایش، استراحت، خواب خوب، لذت از لحظه­ های زناشویی را بعهده دارند. در انتخاب مبلمان اتاق خواب توجه به زاویای اثرگذاری آن، در کیفیت مورد انتظار از زندگی و ایجاد شادی و آسایش، نشان از درک عمیق و عاشقانۀ نسبت به زندگی زناشویی می باشد.

سازندگان مبلمان مینرونیوم، طراحان و مجریان دکوراسیون، با درک انسانی و روانشناختی از مناسبات خانه و خانواده و زندگی مشترک زناشویی، با طراحی و تولید مبلمان زیبا و کارآمد برای اتاق مستر، در ایجاد لحظه ­های خوشبختی­ آفرین مشتریان، نقشی را که براساس ماموریت مینرونیوم به دوش دارند را،  به فراخور سلایق و خواسته­ های مشتریان، به اجرا می ­گذارند. بهداشت خواب و تاثیر آن در سلامتی انسان، بغیر از پارامترهای زیبایی و راحتی، جزو شاخص­ های اصلی مینرونیوم، در طراحی و ساخت مبلمان خواب می ­باشند. ما با این نگرش سعی داریم که دین خود را در ازای اعتمادی که مشتریان مبلمان اتاق مستر، به مینرونیوم دارند را، بدرستی ادا کرده، آسایش و زیبایی حامل خرسندی را، به مشتریان مینرونیوم اعطا نمایم. باشد که بتوانیم هر چند اندک در خلق زیبایی ­ها و راحتی­ های زندگی شما نقش مثبتی را داشته باشیم.

مبلمان اتاق فرزندان

فرزندان عزیز شما، با حضور و زندگی در اتاق خود، هویت و شخصیت فردی شان، بعنوان عضوی از خانواده، با فردیتی مستقل شروع به شکل گیری و رشد می­ کنند. آنها در این ارتباط، به شخصیت مستقل و قابل احترام خود، بعنوان یک عضو از خانواده پی می برند. بالندگی شخصیت مستقل و اعتماد بنفس آنها، از استقلال موجود در فضای زندگی خصوصی ریشه می­ گیرد. فرزند در اتاق خود نه تنها می ­خوابد و استراحت می­ کند، بلکه او در این اتاق، مانند شاخه­ ای چسبیده به تنۀ درخت خانواده، رشد و نموکرده و به زندگی خود هویت و معنا می ­دهد. او در اتاق خود با رویاهایش آیندۀ خود را ترسیم می کند. درس می­ خواند، مطالعه می ­کند، به قصه­ ها و افسانه ها که بزرگترها تعریف می­ کنند گوش می­ دهد، از دوستان و مهمانان خود پذیرایی، برای موفقیت و آیندۀ خود برنامه ­ریزی می­ کند. در این مسیر او با هدایت خانواده، رشد و توسعه پیدا می­ کند. او با داشتن اتاقی مجزا، دارای حریم خصوصی می­ شود و می ­آموزد که به حریم دیگران نیز احترام بگذارد.

تخت خواب، میز مطاله، کتابخانه، کمد لباس و سایر عناصر مبلمان اتاق کودک (فرزند)، در یک ارتباط هارمونیک و تکمیل کننده، باید امکان زندگی مستقل فرزندان مان را در ارتباط با محیط خانۀ بزرگتر مهیا نماید. با تفاوت ­های ناشی از جنس و تغییرات سن، گام به گام همراه با رشد و توسعه فرزندان، امکانات و لوازم و مبلمان اتاق نیازمند تغییرات ضروری زیادی می شود. با آگاهی از روانشناختی و نیاز های دائماً در حال تغییر، کودکان، نوجوانان و جوانان، انتخاب ­عناصر دکوراسیون و مبلمان اتاق فرزندان سمت سوی درستی را پیدا می کند. توجه به سالایق و خواسته ­های فرزندان، در چهارچوب فرهنگ و تربیت خانوادگی، در راستای توسعه و بالندگی قابلیت ها و شایستگی های انسانی آنها، اهمّیت مبلمان اتاق فرزندان را بیشتر نمایان می ­کند. انجام درست این کار مهم، نیازمند دریافت مشاوره ­های کارشناسانه و حرفه ­ای است. مینرونیوم با این نگرش در خدمت به آیندگان گام بر می­ دارد.

مبلمان اتاق فرزندان، با تأثیر از دوره­ های سنی، به مرور زمان، نیازمند تغییرات زیادی است. در یک تقسیم بندی ساده، از زمان تولد کودک تا مرحله استقلال و تشکیل خانواده، اتاق فرزندان شاهد تحولات زیادی می­ شود. دوره بندی مراحل رشد و زندگی فرزندان، با کمک به درک درست نیازهای آنها، سبب بوجود آمدن الگوی مناسبی برای انتخاب مبلمان و دکوراسیون اتاق فرزندان می گردد. 

مراحل زندگی فرزندان بر اساس دوره­ های سنی 

 • - نوزادی (صفر تا سه سالگی)
 • - کودکی( 3 سالگی تا 6 سالگی)
 • - کودکی تا نوجوانی(6 تا 14 سالگی)
 • - نوجوانی و جوانی (14- 20 سالگی)
 • - جوانی(20 تا35سالگی)

با ارتباط دوره ­بندی فوق با جنس (دختر – پسر)، عناصر مبلمان و دکوراسیون اتاق کودک وسعت بیشتری می­ یابد. کارشناسان مینرونیوم، با شناخت نیازهای هر یک از دوره­ های سنی فوق، در طراحی و ساخت مبلمان و دکوراسیون اتاق کودک، این تفاوت­ ها را به زمینه­ ای برای تولید محصولات اختصاصی تبدیل نموده ­اند. تا بتوانند، نیازهای هر دورۀ سنی را به فراخور آن دوره، بدرستی درک نمایند. ما در مینرونیوم از یک نگاه کلی به کودک اجتناب کرده ایم، تا براساس احترام به فردیت آنها، در طراحی و ساخت مبلمان، نیازهای واقعی فرزندان عزیز شما را، در هر مرحله از رشد و شکوفایی بدرستی تامین نماییم.

مبلمان اتاق مهمان

اتاق مهمان هم نقش پذیرایی و مهمانداری دارد و هم بعنوان یک اتاق مستقل، باید نیازهای مهمان را با بهترین کیفیت ممکن تامین نماید. مبلمان این اتاق مانند یک اتاق مستقل در هتل می ­باشد. ذهنیت مثبت مهمان، در نتیجۀ برخورداری از رفاه و آسایشی است که، او در مدت اقامت اش، در آن اتاق پیدا می ­کند، در این وضعیت است که، اهمیت و ارزشمندی عناصر تشکیل دهندۀ دکوراسیون و مبلمان این اتاق بیشتر نمایان می ­شود. لازمۀ احترام به مهمان و پذیرایی مطلوب از ایشان، نیازمند فراهم کردن اسباب استراحت، خواب خوب و سایر لوازم رفاهی مورد نیاز در اتاق مهمان می باشد.

از دیدگاه مینرونیوم مبلمان اتاق مهمان نیز، مانند سایر بخش­ های اختصاصی برای پذیرایی، توجه کارشناسانه و حرفه­ ای را طلب می­ نماید. طراحان و دست­ اندرکاران تولید مبلمان اتاق مهمان در مینرونیوم، با شناخت از سبک زندگی و فرهنگ مهمان­داری ایرانیان و شناخت نیازهای مهمان، در چهارچوب سبک طراحی و ساخت مبلمان در مینرونیوم، مبادرت به طراحی و تولید مبلمانی مناسب با فضای اتاق مهمان نموده است. ما در مینرونیوم با طراحی و تولید مبلمان­ هایی زیبا و کاربردی، آماده کمک به شما در پذیرایی مطلوب، از مهمان ­های عزیز و محترم­ تان هستیم.

مبلمان اتاق کار

با رشد زندگی شهری و صنعتی و توسعۀ تکنولوژی ارتباطات، دورکاری و کار در خانه، به یکی از پدیدهای عصر پسامدرن تبدیل شده است. کار از طریق خانه نیازمند، ایجاد فضای کاری و مستقل در درون خانه می­ باشد. خانه ­ای که تا دیروز بعد از اتمام کار در محیط­ های سرد و بی روح صنعتی و ماشینی مأمن و ملج خسته­ گان این سیستم مدرن بود، امروز نقش جدیدی را در حال تجربه کردن هستند. شاغلین در خانه از مبلمان اتاق کار در خانه، انتظار دوگانه ­ای را طلب می­ نمایند. طراحی دکوراسیون و تولید مبلمان مناسب برای کار در خانه، چالشی پارادوکسیکال برای طراحان دکوراسیون و تولید کننده­ گان مبلمان می­ باشد. آنها تلاش می کنند، در درون محدودیت ­های فضاهای منازل جدید، بتوانند نیاز به تمرکز بر روی کار و آموزش از راه دور را، از طریق طراحی و ساخت دکوراسیون و مبلمان مناسب، کیفیت کاربردی تری را برای مبلمان اتاق کار در خانه ایجاد نمایند.

محدودیت های ناشی از محیط زندگی و الزامات طبیعت کار، در تداخل باهم، این پارادوکس را به یک چالش جدید، برای معماران، طراحان دکوراسیون و سازندگان مبلمان تبدیل نموده است. دفتر طراحی مبلمان و دکوراسیون در مینرونیوم، با آگاهی نسبت به ابعاد این پدیده جدید، با استفاده از دانش تخصصی طب­ کار و تجربیات طراحان و سازندگان مبلمان اداری، به دنبال تامین این نیاز جدید، با نتیجه ­ای رضایت بخش برای مشتریان می­ باشد.

مبلمان آشپزخانه

آشپرخانه یکی از مهم ترین قسمت ها و تأسیسات هر خانه ­ای محسوب می ­شود. مطبخ در ابتدا نقش تامین ضروری­ ترین و اساسی­ ترین نیاز بشر(پخت و پز و تامین غذا) را بعهده داشت. این مکان مدت­ ها بود، با در و دیوار اختصاصی، قلمرو زنان خانه دار محسوب می ­شد. امروزه آشپزخانه تحت تاثیر تغییرات اجتماعی و تکنولوژیکی، ضمن انجام ماموریت اصلی خود، نقش­ های جدیدی را نیز ایفا می­ کند. با تقویت جایگاه اجتماعی زنان، تحت تاثیر افکار و جریان ­های فمینیستی و برابری حقوق اجتماعی زن و مرد، با خروج زنان از آشپزخانه و ورود به عرصه­ های کار و فعالیت­ های اجتماعی، دیوارها و حریم اختصاصی آشپزخانه نیز تحت تاثیر این تغییرات فرو ریخت. برابری زن و مرد در حقوق اجتماعی، فضای آشپزخانه را به یک فضای عمومی و غیر اختصاصی برای زن تبدیل کرد. با ریختن دیوارهای آشپزخانه و بوجود آمدن آشپزخانه­ های اوپن، فضای آشپزخانه، در ادغام با فضای اصلی خانه، بخش مهمی از آن را در یک ارتباط ارگانیکی تشکیل داد .

معماران و طراحان دکوراسیون و مبلمان، تحت تاثیر این تغییرات اساسی به دنبال جواب­گویی به چالش ­ها و نیازهای جدید حاصل از این تغییرات، با استفاده از یافته­ های تکنولوژیکی، ثمره تلاش کارآفرینان، خلاقیت­ و تجربیات مهندسی را به کار گرفتند، تا ادغام خانه با آشپرخانه را، به فرصتی نوین، در ایجاد فضای زیبا و مطلوب، برای زندگی خانواده تبدیل نمایند. این سبک جدید زندگی، چیدمان امکانات و تجهیزات مدرن آشپزخانه، نشیمن و پذیرایی را تحت تاثیر بیشتری قرار داد. در جوابگویی به نیازهای جدید و تحت تأثیر سبک­ های معماری، موج قدرتمند نوینی در طراحی دکوراسیون و تولید مبلمان با محوریت آشپزخانه بوجود آمد.

این روند تغییرات در معماری و طراحی، سبک­ های پست­ مدرنیسم و معاصرگرایی و مینیمالیسم را بیشتر از سایر عوامل تحت تاثیر خود قرارداد. سالن و پذیرایی و نشیمن به سمت آشپزخانه حرکت کرده و با او یک تأمل منعطفانه ­ای را ایجاد کرد. آشپزخانه نیز با استفاده از فرصت شکسته شدن دیوارهایش از کج محصور شده در خانه ­های سنتی، بسرعت وارد عرصه سالن نشیمن و پذیرایی گردید، تا با تسخیر فضاهای موجود قدرت اثر گذاری خود را در سبک ­های معماری و هنری به رخ بکشد. پیچیدگی فضای معماری در خانه ­های پسامدرنیستی چالش جدید معماران و طراحان دکوراسیون و سازندگان کابینت­ ها و مبلمان می ­باشد.

دفتر معماری و طراحی دکوراسیون و مبلمان مینرونیوم، با این صورت بندی به دنبال جوابگویی به نیازهای جدید چند وجهی به هنری ­ترین و کاربردی ­ترین حالت ممکن است. تا بتوانند در سبک جدید زندگی، آسایش و زیبایی را برای ساکنین و سایر ذی­ نفعان ایجاد نماید. این تمایل به جمع­ گرایی در فضاهای خانه، در عین اوج ­گیری احترام به فردیت، زمینۀ نوآوری و خلاقیت معماران گردیده است. مینرونیوم با درک این حساسیت ها و ظرافت­ ها به دنبال تامین نیازهای آشکار و پنهان این عرصه می­ باشد. 

مبلمان غذا خوری

فرهنگ و عادت های باهم غذا خوردن، اعضای فردیت یافتۀ پراکندۀ خانواده ­ها را، از لابلای چرخ­ های عصر مدرن، به سمت خود فرا می­ خواند. تا به آنها یادآوری نماید:«ما خانواده هستیم.» غذاخوردن باهم، گرمی کانون زندگی خانواده را به نمایش می­ گذارد. رفتار و عادت­ های غذا خوردن بصورت جمعی با ریشه­ های عمیقی که در حافظۀ ژنتیکی ما انسان­ ها نقش بسته، اهمیت المان­ها و عناصر مرتبط با آن را، مهم و ارزشمند و قابل توجه نموده است. سفره تحت تأثیرات مدرنیته در فرهنگ ما ایرانیان، از روی زمین پر نقش و نگار فرش ­های زیبا، با حفظ تمام ارزش ­های خود به روی میز­های فاخر امروزی نقل مکان نموده است. مبلمان غذاخوری با بهره­ مندی از دانش سلامتی و تحت تاثیر سبک زندگی مدرن، همراه با تاثیر از فضای خانه و آشپزخانه، نور، رنگ و همۀ عناصر موجود در آن، جایگاه خاصی را در چیدمان فضای سالن خانه به خود اختصاص داده است.

خوردن یک غذای خوشمزه در موقعیتی زیبا، با چیدمانی منتج از منطق هنری سبک­ های انتخابی دکوراسیون و با درهم آمیخته­ گی هنرمندانه با مبلمانی فاخر و راحت و بهداشتی، همراه با عزیزان خانواده و مهمانان، لذت آن را به اوج می ­رساند. لذت حاصل از خوردن غذایی خوشمزه در این فضا دو چندان می­ شود. این اثر لذت بخش در یک کنش متقایل شرطی، سهم و جایگاه بس رفیعی را در ایجاد لذت غذاخوری برای خود کسب می ­نماید و آن­را برای لذت بردن از زندگی به یک عامل شرطی شده تبدیل می­ کند. مبلمان غذاخوری بعد از انجام ماموریت اصلی خود، نقش جدیدی را در زبیای محیطی و دکوراسیون آن بازی می­ کند. این نقش چندگانۀ مبلمان غذاخوری، به اهمیت طراحی و ساخت در نزد طراحان و سازنده ­گان مبلمان غذاخوری در مینرونیوم تاکید دارد. مینرونیوم با تفسیری زیبا از زندگی، از طریق طراحی و ساخت مبلمان غذاخوری زیبا و کارآمد، به آشکار یافتگی این زیبایی لذت آفرین و آسایش­ گر، کمک نموده، و شما را برای لذت بردن از این زیبایی­ ها دعوت می نماید.

مبلمان بار و پذیرایی

پذیرایی­ های مختصر و خاص، مانند صرف چای، قهوه، نوشیدنی­ های متعدد، سرو بستی، آب میوه­ ها ،صرف عصرانه، نیازمند امکانات و مبلمان ویژه­ای است. ویترین و میز مناسب و صندلی­ های مخصوص، این­ها عناصری هستند که در طراحی و تولید، با هدف پذیرایی، توجه متمرکزتری را طلب می­ نماید. تا بتواند نیازهای آشکار و پنهان این بخش از مبلمان منزل را، به درستی جواب­ گو باشد. نحوۀ ارتباط این قسمت از خانه با آشپزخانه، قسمت پذیرایی، مهمان­ پذیری و نشیمن، باید با هوش­مندی و خلاقیت ­های هنری و مهندسی توأم شود. تا خانه از بحر امکانات زیر ساختی پذیرایی، کامل شود. طراحان مبلمان در مینرونیوم با درک فرهنگ پذیرایی و با در نظر گرفتن سلایق شما، این بخش از خانه را به جلوه ­ای از هنر طراحی تبدیل نموده، تا شما در کنار عزیزان و مهمان های خود، لحظات شادی را سپری نمایید.

مبلمان و کنسول آرایش

آرایش برای زیبایی کاریست متداول و دائمی، نیازمند مبلمانی مناسب و همگرا با سبک دکوراسیون منزل و فرهنگ آراستگی و زبیا شناختی فردی است. تعداد زیادی لوازم ریز و درشت آرایشی و زیورآلات با ارزش و گران قیمت، مکان نگهداری با سلیقه و زیبا و منظمی را می­ خواد. آینه، دراورها، میز و صندلی عناصر اصلی مبلمان آرایشی را تشکیل می­ دهند. زیبایی، کاربردی بودن، بهداشتی و تمیز بودن جزو شاخص­ های مهمی است که طراحان مبلمان در مینرونیوم توجه زیادی در طراحی و انتخاب مواد و مصالح و اکسسوری های لازم و تولید محصول نهایی به آن دارند. وجه مهم دیگر مبلمان آرایشی، دکوراتیو بودن آن و ارتباط هامونیک آن با سبک دکوراسیون و مبلمان اتاق مستر می ­باشد. کارشناسان مبلمان در مینرونیوم با درک این ارتباط مفهمومی و زیباشناختی، شما خانم های محترم را در انتخاب درست و منطقی مبلمان و کنسول آرایشی همراهی می ­نمایند.اهمیت دادن به زیبایی و شیک بودن، نیازمند فراهم کردن اسباب و مبلمان مناسب با آن می باشد. صرف وقت برای آرایش با خیالی راحت و نتیجه­ای مطلوب در کمترین زمان، بدون دسترسی مناسب و منظم به لوازم آرایش ممکن نیست. در ایجاد نظم پایدار، دراورها و چیدمان کشوها و فضای مناسب روی میز آرایش، برای ما در طراحی و ساخت مبلمان آرایشی از اهمیت زیادی برخوردار است.

مبلمان سرویس بهداشتی

همراه با رشد و توسعه فرهنگ زندگی بهداشتی و لذت جویی، توجه به زیبایی­ های شادی ­آفرین، از طریق دکوراسیون و مبلمان سرویس­ های بهداشتی در منزل اهمیت زیادی پیدا کرده است. تاثیر این تحولات فرهنگی را، در گرایش به سبک­ های پست مدرنیستی در طراحی فضاهای سرویس­ های بهداشتی و مبلمان مناسب آن را، امروزه می­ توان آشکارا در انتخاب­ ها و سلیقه ­های خانواده ­ها مشاهده کرد. محیطی زیبا، آراسته، بهداشتی، تمیز و کنترل شده، از نیازهای اولیه ساکنین منزل در استفاده از سرویس­ های بهداشتی هست. رعایت این شاخص ­ها، همراه سازی آنها با سبک معماری و دکوراسیون منزل، توجه فعال به سلایق شما مشتریان زیبایی پسند، چالش گروه طراحان و سازندگان مبلمان در مینرونیوم می­ باشد. ما با تمرکز بر جزئی­ ترین نیاز­های معقول شما، از طریق طراحی و تولید مبلمانی مناسب، برای سرویس­ های بهداشتی، با داشتن ویژگی­ های «زیبایی»، «کارایی» و «استحکام» را، با به خدمت ­گیری، هنرمندانۀ سبک ­های مبلمان مینرونیوم، عملی می­ کنیم.

کنسول آینه

کنسول­ ها و آینه­ های تمام قد، برای همۀ ما در زندگی، بعنوان یک کالای کاربردی و یکی از بخش­ های ضروری مبلمان منزل شناخته می­ شود. تلفیق این وسیلۀ مهم با سایر عناصر مبلمان و دکوراسیون منزل، در ایجاد فضایی زیبا و مطلوب، نقش قابل توجهی دارد. آینه در فرهنگ و سبک معماری و زندگی ایرانی، جایگاه بس ویژه ­ای دارد. توجه معماران و دکوراسیون کاران به این عنصر، در آفرینش زیبایی­ های بصری و خلاقانه موثر و پرفایده بوده است. استفاده از طرح­ هایی بدیع و نوآورانه، در عین رساندن کار به اوج زبیایی، عامل افزایش کارایی مطلوب این بخش ازمبلمان منزل، در طراحی و ساخت مبلمان منیرونیوم، بوده است. اثر آینه در محیط و محیط در آینه، فضای دوگانه ­و زیبایی را خلق می ­نماید، توجه به جزئیات فنی قوانین انعکاس نور و آینه، در کنار کاربرد سادۀ آن در طراحی ظریف و انتخاب درست مواد اولیه مناسب در ساخت را، به ما تحمیل نموده، تا با دستان توانمند و ماهر استادکاران مینرونیوم، به زیبایی هرچه تمام ­تر تولید ­شود. 

رگال ها

همۀ ما قسمتی از آسایش در زندگی را، مدیون امکانات و لوازمی هستیم، که ما را در نظم ­دهی و ایجاد ترتیبات برای اسباب خانه و مخصوصاً لباس­ هایمان کمک می ­نمایند. رگال­ های لباس بخش جدایی ناپذیری از سری عناصر مبلمان و نظم ساختاری منزل هستند. در مینرونیوم رگال­ های لباس در طرح ها و ابعاد مختلف قابل تولید است. رگال برای هر محیطی به فراخور دکوراسیون، فضای موجود و سلیقۀ مشتری انتخاب می ­شود. کاربرد اصلی رگال نگهداری درست از لباس ­هایی  هست، که باید بطور مرتب آویزان بشوند. از طرف دیگر چون رگال­ ها بخشی از فضای منزل را اشتغال می ­نمایند و از این طریق، خودشان را به محیط زندگی ما تحمیل می­ کنند، لزوما باید در طراحی و انتخاب مواد اولیه و مصالح در ساخت، به کیفیت کاربردی، استحکام، زیبایی آن و همخوانی ­اش با سایر قسمت­ های مبلمان منزل توجه حرفه ­ای و ویژه ای صورت گیرد.کارشناسان طراحی و ساخت مبلمان مینرونیوم، با شناخت ابعاد و اثرات رگال­ ها در کیفیت زندگی و زبیایی فضای آن، دقت متمرکزی را در طراحی و تولید از خود به نمایش می­ گذارند. 

میزهای کاربردی

سبک­ های متنوع زندگی و نیاز­های گوناگون، عامل طراحی و ساخت میزهای مختلف برای تامین خدمات و کاربرد­های خاص در زندگی شده است. میزها در تکمیل مبلمان منزل و ایجاد رفاه و آسایش برای اهالی آن، نقش­ هایی حیاتی و تکمیلی و خاص خود را دارند. ما در مینرونیوم با توجه به تنوع مصرف، میزها را از نظر کاربرد بشرح زیر دسته بندی کرده ­ایم:

 • میز اتو 

یکی از ضروری ترین میزهای مورد نیاز در خانه، میز پرکاربرد اتو می باشد. این میز با تلفیق از استانداردهای طب­ کار (استانداردهای طب کار حامی سلامتی در حین کار برای کاربر اتو می ­باشد.)، اصول امنیتی در حوزۀ برق، قواعد فنی اتوکشی درست، همراه با رعایت زیبایی­ های بصری در یک چهارچوب کاملا حرفه ­ای و کاربردی طراحی و ساخته می ­شود. از دیدگاه مینرونیوم، میز اتو مانند یک ابزار کار، برای انجام راحت کار اتوکشی مورد نیاز هر خانه می­ باشد. کیفیت طراحی و کاربردی بودن ساخت آن، در انجام درست و سریع اتوکشی انواع لباس و منسوجات، نقش مهمی دارد. میز اتو به سهم خود در ایجاد رفاه و آسایش خانواده نقش مثبتی ایفا می­ کند.

 • میز کامپیوتر یا لپ­ تاپ

با رشد فرهنگ استفاده از کامپیوتر در منزل، میز اپراتوری کامپیوتر و لپ­ تاپ به یک میز کاربردی و ضروری در خانه تبدیل شده است. رعایت قواعد طب­ کار و استانداردهای استفاده از کامپیوتر و لوازم جانبی آن در طراحی و ساخت این نوع از میزها از اهمیت زیادی برای اپراتورهای کامپیوتر، که ساعت­ ها بی­ وقفه پشت آن می ­نشینند برخوردار است. میز کامپیوتر با توجه به اینکه فضایی در محیط خانه اشغال می­ کند، تاثیر خود را از دکوراسیون و سایر عناصر مبلمان منزل و اتاق محل استقرارش باید بپذیرد و با آنها ارتباطی هارمونیک داشته باشد. در طرح و برنامۀ تولید میز کامپیوتر، کابردی بودن، دسترسی درست و ایمن به برق و اینترنت، نور مناسب، انعکاس نور اطراف در آن، زیبایی، استحکام و بهداشت فردی، طبق اصول طب کار شاخص ­های اصلی و اثرگذار در طراحی و انتخاب کیفیت مواد و مصالح و مهندسی ساخت آن می­ باشد

 • میز و صندلی نماز

یکی از میزهای خاص، میز ویژۀ برگزاری مناسک نماز می­ باشد. عده­ ای از نمازگزاران بعلت­ های مختلف، توان خواندن نماز به شکل متداول و عادی آن را ندارند و لذا برای انجام این فرضیۀ واجب، نیازمند میز و صندلی خاصی هستند. تا بتواند به وظیفۀ دینی خود با خیال راحت و بدون مشکل حرکتی عمل نمایند. رعایت استانداردهای بهداشتی، سلامتی و معنویت حاکم بر امر نماز، نیازمند طراحی و ساخت میز و صندلی مناسبی است. این میز در عین کاربردی بودن، باید رضایت معنوی نمازگزاران محترم را نیز به نحو احسن تامین کند. به منظور تحقق این خواستۀ مشتریان، مینرونیوم در طراحی و انتخاب مواد اولیه و آیین نامه های فنی ساخت، تمامی شاخص های تضمین کیفیت را رعایت می­ نماید.

 • میز تلویزیون

در سبک زندگی اکثریت مردم، تلویزیون در مرکز توجه و تمرکز اصلی خانه، واقع شده است. به همین دلیل، در بهترین و مناسب­ ترین جای ممکن در قسمت نشمین و پذیرایی منزل جاخوش کرده است. ساختار فیزیکی تلویزیون و لوازم جانبی و تکمیلی آن، ضرورتاً نیازمند یک میز دارای دراورهای کافی می ­باشد. این میز  کاربردی و دکوراتیو، با تاثر از استانداردهای فنی لازم، بعلت اینکه در مرکز توجه و تمرکز خانه قراردارد، قاعدتاً در عین کاربردی و کامل بودن، حتماً باید زیبایی همزاد با سایر عناصر دکوراسیون و مبلمان منزل را نیز دارا باشد. زیبایی پایدار و ست شده با تلویزیون، مبلمان و دکوراسیون خانه، مهمترین عامل در تامین رضایت مشتریان(کلیه کسانی که در خانه به تلویزیون تماشا می­کنند.) خواهد بود. لذا با توجه به جایگاه مهم این میز خاص، انتخاب طرح و مواد اولیه و رنگ نهایی آن در کسب نتیجۀ دلخواه، فوق ­العاده مهم و تعیین کننده می باشد.  

 • میز مطالعه

مطالعه مفید، نیازمند تمرکز و فضایی دلنشین و آرام، میز و صندلی راحت، نور کافی و مناسب می­ باشد. مسلماً یکی از عوامل اصلی ایجاد تمرکز و نتیجه بخش بودن مطالعه، مربوط به رعایت موارد، کیفیت طراحی و ساخت میز و صندلی، داشتن استانداردهای لازم(استاندارد طب­ کار و لوازم آموزشی – اداری)، راحت و مناسب می باشد. میزی که بتوان، نوشت افزارها، کتاب و دفاتر مورد نیاز و ضروری و دم دستی را در روی آن و بقیۀ لوازم را در کشوهای تبیه شدۀ اش جا داد. قطعاً با توجه به اینکه دانش ­آموزان و دانشجویان و اشخاصی که بصورت حرفه ­ای به کار مطالعه و پژوهش مبادرت دارند، در روز ها و ساعت­ های متوالی مجبور به نشستن پشت این میز هستند، رعایت استانداردهای فوق الذکر در طراحی و ساخت این میز و صندلی کاربردی لازم و ضروری است. مینرونیوم با درک نیازهای دانشگران محترم، با رعایت کلیه شاخص­ های کیفیت تلاش می­ کند، طراحی و کیفیت ساخت این محصول کارایی و اثر بخشی مورد انتظار شما را داشته باشد. 

 • میز غذاخوری سیار برای کم توانان

شما می خواهید با ایجاد آسایش و رفاه نسبی، برای افراد کمک توان خانواده، زندگی را برای آنها شیرین و جذاب کرده، تا وجودتان در نتیجۀ لذت آنها، سرشار از شادی شود. همانا این ماموریت انسانی هر یک از ما افراد توانا می­ باشد. نشاندن لبخند رضایت برلبان این عزیزان خانواده­، با بهره­ مندی و بکارگیری لوازم و مبلمان کاربردی خاص ممکن گشته، و انجام این خدمات را، برای ارائه کنندگان آن سهل­ تر و قابل انجام­ تر می­ نماید. رعایت اصول و قاعده­ های بهداشتی و پزشکی و سایر عوامل و عناصر مرتبط و اثرگذار در کیفیت این میز خاص، موجب طراحی و تولید محصولی می ­شود، که بکارگیرنده و بهره ­بردار هر دو راضی باشند. مینرونیوم با استفاده از دانش و توان علمی و فنی کارشناسان در طراحی و تولید این گروه از محصولات، در خدمت آسایش و رفاه ناتوانان عزیز و ارجمند می ­باشد، تا از این راه،  رضایت شما و خرسندی همکارانش را، با خدمت به مردم فراهم نماید.

 • میز غذاخوری کودکان خردسال

غذاخوری کودکان خردسال در کنار خانواده و بزرگ ترها، برای هر دو شادی آفرین و لذت بخش است. مبلمان غذاخوری براساس ابعاد استاندارد آناتومی افراد بزرگ سال طراحی و ساخته می ­شود. این امر برای استفادۀ کودکان خردسال محدویت زیادی را ایجاد می­ نماید. طراحی و ساخت میز و صندلی مخصوص برای خردسالان، نیازمند شناخت از محدودیت ­های خاص، روان­شناختی و رفتار شناختی کودک، استانداردهای بهداشتی و فنی این عرصه می ­باشد. انتخاب مواد و مصالح مناسب، رنگ درست و بهداشتی، طراحی کارا و زیبا در تولید این محصول خاص،که برای کودک جذاب و شادی بخش باشد، اهمیت زیادی دارد. 

 • میزهای بازی ( شطرنج، تخته و ...)

در اکثر سبک­ های زندگی بازی هایی مانند شطرنج، تخته نرد، دومینو، جزو تفریحات اوقات فراغت، بعد از ساعت­ های کار، یا در دوران تعطیلات و بازنشستگی محسوب می شود. این تفریحات بخشی از لحظات شادی هست که، اعضای خانواده با بازی های سرگرم کننده، برای هم و یا برای مهمان­ های خود خلق می­ کنند. میزهای مناسب و خاص برای این سرگرمی ­ها، امکان انجام راحت و بهتر بازی را برای بازیکنان فراهم نموده و لذت آن را دو چندان می­ کنند. طراحی و ساخت هنرمندانه، دقیق، زیبا و کارا، برای این نوع میزها، اصالت لازم را می بخشد. رعایت این موارد، عامل انتخاب و پذیرش مشتریان خاص این محصولات می ­گردد. کارشناسان مینرونیوم با درک این نیاز، بصورت خاص، به طراحی و تولید میزهای بازی و تفریح توجه می ­نماید.

 صندلی ­های کاربردی

تک صندلی­ های راحت کنار شومینه، صندلی­ های متحرک برای تاب خوردن در لحظات استراحت، صندلی­ های خاص برای پیش خوان آشپزخانه­­، صندلی برای میزهای کار و مطالعه و صندلی تاشو، برای مواقعی که تعداد زیادی مهمان در خانه پذیرا شده اید. بخشی از مبلمان ضروری و نیازهای زندگی خانواده می ­باشد. هر چند که، رعایت استانداردهای فنی و سلامتی جسمانی در طراحی و ساخت این صندلی­ ها امری ضروریست، اما رسیدن به کیفیت مقبول و زیبا، نیازمند هماهنگی بین سبک و مدل طراحی، مواد و مصالح تولیدی، با سایر عناصر دکوراسیون و مبلمان منزل می­ باشد. مینرونیوم بمنظور تأمین خواسته­ های شما، در تولید محصولات خود، با رعایت شاخص­ های فوق از دانش و تجربۀ کارشناسان خبره استفاده می­ نماید. رضایت مشتری، برای ما گام محکمی است، در راه تحقق ماموریت و اهداف مینرونیوم.  

دراور و کمدها و قفسه­ ها

دستیابی به رفاه و آسایش، نیازمند تهیه و تدارک لوازم و اسبات و ادوات زیادی در زندگی است. لباس ­ها و کفش­ های متنوع برای مصارف گوناگون در فصل­ های متفاوت سال و مناسبات مختلف، لوازم و اسباب پذیرایی از مهمانان، کتاب­ها و مجلات، لوازم آنتیک و یادگارهای خانوادگی، ظروف برای مصارف و مناسبات متعدد، آذوقه ها و ارزاق و ملزومات بهداشتی و نظافت، لوازم کمپینگ و ورزش و صدها وسیلۀ دیگر، که هر کدام در راحتی و کیفیت زندگی ما نقشی را به عهده دارند. این همه وسایل لازم و ضروری، اگر با نظم و ترتیب خاصی چیدمان نشوند، نه تنها نمی­ توانند در کیفیت زندگی ما نقش مثبتی داشته باشند، بلکه تبدیل به مشکلات و معضلات دیگری می ­شوند، که آسایش حداقل ما را نیز تهدید می ­کنند.

دراورها، کمدها، قفسه­ ها برای نظم بخشی به زندگی ما بهترین امکان و ابزار هستند. آنها نه تنها نقش ناظم را در زندگی برای ما بازی می­ کنند، بلکه با ایفای درست نقش­ شان زندگی را برای ما راحت­ تر و زیباتر رقم می­ زنند. این نظم ناشی از چیدمان لوازم در کمدها، دروارها و قفسه ­های اختصاصی، عامل بهره­ وری و مانع از اتلاف منابع ما در زندگی می باشند. نظم در زندگی زمانی مقدور است که امکانات زیر ساختی آن یعنی کمدها و دراورها و قفسه­ ها، با یک منطق مهندسی شده و زیبا، توسط افراد حرفه ­ای، براساس نیازها، موقعیت ­ها و منابع موجود، طرح دکوراسیون و ساختار خانه، طراحی و ساخته شده باشند. دفتر طراحی و مهندسی مینرونیوم با توجه به تمامی شاخص­ های مربوط به سبک مبلمان و اصول و ارزش­ های خود در این کار بخصوص (طراحی و ساخت کمدها و دراورها و قفسه ­ها) نیز با توجه به جزئیات، به دنبال ایجاد عوامل حداکثرسازی زبیایی  و راحتی حاصل از نظم ساختاری در منزل شما است.  

سایر

نیازهای مشتریان با توجه به تفاوت­ های فرهنگی، سبک ­های گوناگون زندگی، منابع و امکانات در دسترس، موقعیت جغرافیایی، محل زندگی و ....، وسعت و تنوع گسترده ای دارد. واحد طراحی، مهندسی و تولید در مینرونیوم، برای جوابگویی به کلیۀ نیازهای مشتریان، براساس سفارش و به دلخواه شما و در چهارچوب سبک ­های تعریف شده از جانب مینرونیوم، با رعایت کلیۀ شاخص­ های مربوط به کیفیت انجام وظیفه خواهد کرد.

شما برای خرید مبلمان مورد نیاز خود می توانید وارد فروشگاه مینروینوم شده و مبلمان مورد نظر خود را انتخاب و خرید نماید. در صورتی که به محصول خاصی نیاز دارید می توانید طبق روش کار مینرونیوم مبلمان دلخواه خود را سفارش بدهید. 

                                                          «تحقق رویاهایتان را با مینرونیوم ممکن کنید.»

 

نظرات