ویلاسازی

بازدید: 267

طراحی و ساخت ویلا

داشتن یک ویلای دلخواه و زیبا، براساس علاقه به حضور و زندگی در یک موقعیت خاص جغرافیایی، منطبق با علایق و خواسته ­های شما می­ باشد. به بیانی ساده «ویلای زیبا در موقعیتی زیبا»، این ویلایی است که، شما رویای آن را دارید. ما در مینرونیوم با انتخاب درست زمین دارای شاخص­ های دلخواه شما، با معماری، ساخت، دکوراسیون و مبلمان کردن آن، طبق سبک تلفیقی مینرونیوم (برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش ویلاهای مسکونی رجوع نماید.)، ویلایی زیبا و کارآمد، در موقعیت جغرافیای مورد پسند شما، خلق می­ کینم. ویلای زیبا در موقعیتی زیبا، برای شما آسایش، رفاه، شادی و خرسندی به ارمغان می آورد. بهره مندی از کیفیت آن، لذت داشتن­­ اش را به اوج می ­رساند.

نتایج تحقیقات و بررسی­ های میدانی بعمل آمده، توسط کارشناسان نشان می­ دهد، که درصد تعداد ویلاهای زیبا و کارآمد، در موقعیت زیبا یعنی (همگرایی و هماهنگی طرح معماری با موقعیت اقلیمی و فضای جغرافیایی) خیلی کم می­ باشد. در اکثر موارد یا ویلا، با توجه به طرح معماری و مهندسی ساخته شده، با موقعیت و شرایط اقلیمی همخوانی ندارد. یا اساساً طرح معماری ضعیف و نازیبایی دارد. هم­چنین در خیلی از موارد، طرح­ های معماری ضعیف، با مهندسی ساخت کم مایه، دست به دست هم داده. متأسفانه ما در اکثر موارد، شاهد ویلاهایی با کیفیتی نازل و نازیبا هستیم.

مینرونیوم با شناخت این وضعیت و دانستن نیازها و خواسته­ های جواب داده نشده مشتریان، برای تحقق رویاهای شما، پا به عرصۀ فعالیت گذاشته است. ما با آمیختن هنر معماری، با دانش مهندسی، با خلق آثاری زیبا و نشاط آور برای شما، شاد و خرسند می­ شویم.

مراحل انجام سفارش طراحی و ساخت و تحویل ویلا

  • شناخت علایق و خواسته های مشتری

«مشتری چه نوع ویلایی می­خواهید؟»ما در این بخش می ­خواهیم، جواب این سوال اساسی را بصورت کامل، دقیق و شفاف بدست بیاوریم.

سوال: شما چه نوع ویلایی را (از نظر سبک معماری) و درکجا ( از نظر اقلیمی) می خواهید؟ و خواسته­ ها و انتظارات شما چیست؟

 شما در ابتدا برای انجام مراحل فوق فرم درخواست ویلا را از سایت مینرونیوم از همین جا دانلود فرموده، و بعد از تکمیل به نشانی ایمیل شرکت ارسال نمایید. یکی از موارد خیلی مهم و اثرگذار در طراحی معماری و مهندسی ساخت ویلای مطلوب، که بتواند به مجموعۀ نیازها و ارزش­ های مورد نظر مشتری جواب­گو باشد، موقعیت اقلیمی زمین در نظر گرفته شده، برای ساخت ویلا است. کارشناسان مینرونیوم، بعد از دریافت فرم تکمیل شدۀ «درخواست ویلا» و کسب آگاهی از علایق، خواسته ­ها و نیازهای مشتری، برای پیدا کردن املاک مناسب جهت اجرای پروژه اقدام می نمایند. (تکمیل فرم تهیه زمین و امضای مشتری و شرکت).

  • تهیۀ ملک مناسب

بعد از انجام بازدیدهای لازم از املاک پیشنهاد شده، در تعامل با مشتری و مشاوران ایشان، ملک مناسب پروژه، تعیین و طبق خواستۀ مشتری خریداری می شود. 

  • تهیه طرح پیشنهادی

بعد از خرید ملک و انجام امور حقوقی، طرح معماری از طرف شرکت تهیه شده و در اختیار مشتری جهت بررسی و دریافت نظرات ایشان قرار داده می­ شود. بعد از اخذ نظرات مشتری و بازنگری­ های توافق شده، نقشه­ های معماری، طرح و برنامۀ اجرای پروژه طبق خواست مشتری و اصول معماری و مهندسی نهایی می گردد. در این مقطع مجوزهای قانونی لازم از مراکز دولتی و شهرداری و ادارات محلی دریافت می ­شود.

  • عقد قرارداد و اجرای پروژه

بعد طی مراحل فوق، طبق ظوابط و مفاد عمومی پیمان و توافقات انجام شده با مشتری، «قرارداد مدیریت پیمان»، فی مابین شرکت و مشتری عقد می ­گردد. بعد از عقد قرارداد، شرکت طبق شرایط توافق شده و مسئولیت­ های خود، پروژه را در مدت زمان تعیین شده اجرا و تحویل مشتری می نماید.

  • دکوراسیون و مبلمان

یکی از نیازهای اساسی مشتریان ویلا، انجام طراحی و اجرایی دکوراسیون و مبلمان کردن آن می­ باشد. متاسفانه در اکثر موارد ویلای خریداری شده بصورت ناقص (بدون دکوراسیون مناسب و مبلمان کامل) تحویل مشتری داده می­ شود. این امر زحمات زیادی را به مشتری تحمیل می ­نماید. فرآیند طراحی و اجرای دکوراسیون زیبا و همگرا با طرح معماری و سلایق مشتری، انتخاب المان­های دکوراسیون، خرید و تجهیز مبلمان، چالش خسته کننده و طولانی است که زمان رسیدن مشتری به خواسته هایش را طولانی و مشکل می­ کند.

از آنجایی که مینرونیوم، تمایلی به تحویل ویلای ناقص ندارد. «تحویل کار ناقص از نظر ما یعنی عدم انجام ماموریت مینرونیوم.» ما بدون انجام مأموریت خود، از لذت خلق یک اثر زیبا و کارا، که برای مشتری آسایش، شادی و لذت می تواند هدیه کند، محروم می­ شویم. محرومیت از دیدن نتیجۀ نهایی، مانند محرویت از چیدن میوه برای باغبان، از باغ خود بعد از کشیدن مرارت هاست. این نوع قراردادها در نهایت دو طرف ناشاد دارد. مشتری و مینرونیوم. ما با در نظر داشتن خواسته­ های مشتری و سبک معماری پروژه، می ­توانیم، با تکمیل ویلا از طریق دکوراسیون زیبا، و انجام مبلمان کامل، با هزینۀ کمتر، در مدت زمان معقول، زیبایی، راحتی، آسایش و شادی را به شما هدیه نمایم. برای انجام درست کار طراحی و اجرای دکوراسیون و مبله کردن ویلا، مینرونیوم با دریافت اطلاعات بیشتر از طریق تکمیل فرم­ های «درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون» و «درخواست مبلمان»، اقدامات لازم را، طبق سیستم تعریف شده انجام دهد.   

  • خدمات بعد از ساخت و تحویل

طبق تحقیقات انجام در مورد نیازهای مشتریان ویلاها، یکی از نیازهای اساسی مالکین ویلا، موضوع تعمیر نگهداری می­ باشد. مینرونیوم به منظور پاسخگویی به خواسته ­ها و نیازهای مشتریان خدمات زیر را ارائه می ­نماید:

- ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی ساخت، به مدت مشخص براساس نوع پروژه.

- ارائه خدمات و سرویس نگهداری با قرار دادهای مجزا و مدت­ دار.

                                                              «مینرونیوم پنجره ای به زیبابی و آسایش»

نظرات