دکوراسیون داخلی

بازدید: 262

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون، گام مهم آماده سازی نهایی پروژه، برای بهره برداری مطلوب و مورد نظر است. انجام درست این مرحله از کار، در تحقق اهداف پروژه و برآورده شدن نیازها و خواسته­ های مشتریان نقش تعیین کننده ­ای را دارد. دکوراسیون آشکار کنندۀ تمامی ظرفیت ­ها، قابلیت ­ها و زیبایی ­های مکان ساخته شده می ­باشد. هماهنگی طرح دکوراسیون با سبک معماری، ساختار مهندسی مکان، تلفیق درست و خلاقانۀ آن با خواسته ­ها و علاقه­ های مشتری و بهره ­برداران، اثر زیادی را در تحقق اهداف نهایی پروژه دارد. لذا شناخت دقیق وضعیت موجود و سبک معماری بکار رفته  در پروژه و اجزای تشکیل دهندۀ ساختمان، برای تهیه طرح مناسب و زیبا و اجرای کم هزینه و صحیح آن، نیازمند طی کردن مراحل زیر می­ باشد:   

مراحل انجام سفارش طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

  • شناخت وضعیت موجود ساختمان، علاقه ­ها و خواسته­ های مشتری

مشتری برای سفارش طراحی و اجرای دکوراسیون فرم درخواست دکوراسیون داخلی را، از همین جا دانلود فرموده و بعد از تکمیل به ایمیل شرکت ارسال می ­نماید. کارشناسان مینرونیوم، بعد از دریافت فرم درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون و کسب آگاهی از نقشه­ های معماری و مهندسی پروژه، علایق، خواسته­ ها و نیازهای مشتری، بمنظور شناخت بیشتر، به بازدید از مکان مورد نظر پرداخته و با کاربران و بهره­ برداران مکان به گفتگو می ­نشینند. آنها در این مرحله وظیفه مهم درک وضعیت حاضر ساختمان، خواسته ­ها و نیاز­های آشکار و پنهان مشتری را بعهده دارند.  

  • تهیه طرح پیشنهادی

بعد از بررسی منابع مورد نیاز، انتخاب مصالح و مواد اولیه، المان­ها و ملزومات دکوراسیون، طرح دکوراسیون از طرف متخصصان دفتر طراحی و معماری شرکت تهیه شده و فایل نهایی آن جهت بررسی و دریافت نظرات در اختیار ایشان قرار داده می­ شود. بعد از اخذ نظرات مشتری و بازنگری های توافق شده، طرح و برنامۀ اجرای پروژه، طبق خواست مشتری و اصول معماری و فنی نهایی می­ گردد. در این مقطع درصورت نیاز، جلسات لازم برای معرفی طرح و تبادل نظرها و نهایی­ سازی طرح و انتخاب آیتم ­ها برگزار می­ گردد.

  • عقد قرارداد و اجرای پروژه

بعد از انجام مراحل فوق، طبق مفاد عمومی پیمان و توافقات فی مابین شرکت و مشتری،«قرارداد مدیریت پیمان»، طبق ظوابط قانونی بین طرفین عقد می­ گردد. بعد از عقد قرارداد، شرکت طبق شرایط توافق شده و مسئولیت­ های خود، پروژه را در مدت زمان تعیین شده اجرا و تحویل مشتری می­ نماید. در ضمن، تغییرات حین اجرا براساس توافق­ های جدید با مشتری، قابل انجام خواهد بود. هزینه­ های تغییرات پیش بینی نشده بطور جداگانه برآورد و دریافت می­ شود.

                                                              «مینرونیوم پنجره ای به زیبایی و آسایش»

نظرات