مبلمان

بازدید: 322

روش خرید مبلمان منزل

مشتریان مینرونیوم، می­ توانند مبلمان مورد نیاز خود را، به دو صورت زیر، از طریق سایت مینرونیوم تهیه فرمایند:

الف) رجوع به فروشگاه مینرونیوم، انتخاب مبلمان مورد نیاز و خرید به روش آنلاین (خرید مستقیم)

در روش خرید مستقیم، مشتری بعد از طی مراحل اعلام شده در فروشگاه و بعد از خرید، طبق برنامه، مبلمان خود را، در نشانی تعیین شده تحویل می گیرد. هماهنگی­ های مربوط به حمل و نقل و تحویل از طرف کارشناسان واحد فروش مینرونیوم، با مشتری بعمل خواهد آمد.

ب) تکمیل فرم درخواست مبلمان منزل و ارسال به مینرونیوم (خرید سفارشی)

در روش خرید سفارشی، کارشناسان مینرونیوم، بعد از دریافت فرم درخواست مبلمان از مشتری، در صورت نیاز جهت تکمیل اطلاعات در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته و هماهنگی ­های لازم را برای نهایی سازی سفارش بعمل خواهند آورد. در ضمن در این مرحله طبق تشخیص کارشناسان مینرونیوم، اگر بازدید از محل استفاده مبلمان، لازم باشد، اینکار با هماهنگی کارشناس مربوطه و مشتری، در زمان توافق شده، انجام خواهد شد. بعد از نهایی شدن سفارش، واحد فروش مینرونیوم، در قالب پیش­ فاکتور، قیمت و شرایط و زمان ساخت و تحویل را به مشتری اعلام می نماید. مشتری بعد از دریافت پیش­ فاکتور،  طبق شرایط مندرج در آن، می ­تواند خرید خود را با خیال راحت انجام دهد.

روش خرید مبلمان گردشگری 

انتخاب نوع مبلمان گردشگری، با توجه به تنوع کاربرد، کیفیت، نوع فعالیت مرکز و نوع خدماتی که به مشتریان ارائه می­ شود، از حساسیت کارشناسانۀ زیادی به لحاظ سبک معماری و دکوراسیون مکان فعالیت، علایق مشتریان و ... برخوردار می­ باشد. لذا مینرونیوم با درنظر گرفتن اهمیت و تأثیر نوع و کیفیت مبلمان گردشگری، در موفقیت کسب ­و کار و جلب رضایت و خشنودی مشتریان گردشگری، در این بخش از مبلمان، خرید به روش آنلاین و مستقیم از فروشگاه مینرونیوم را، به مدیران کسب و کارهای گردشگری اصلاً پیشنهاد نمی­ کند. سفارش مبلمان گردشگری از مرحلۀ درخواست مشتری تا تحویل مبلمان در مینرونیوم مراحل زیر را طی می نماید:

  • درخواست مبلمان

مشتریان این بخش و مدیران واحدهای گردشگری، جهت تهیه مبلمان دلخواه خود، می­ توانند با تکمیل و ارسال فرم درخواست مبلمان گردشگری، مینرونیوم را از خواسته ها و نیاز های خود مطلع نمایند. کارشناسان مینرونیوم، بعد از دریافت فرم درخواست مبلمان، با توجه به اهمیت انتخاب نوع مبلمان، در ابتدا با هماهنگی لازم از محل فعالیت مشتری بصورت دقیق بازدید کرده و با مدیران و بهره برداران و سایر اشخاص ذی ربط جهت آشنایی کامل از نیازها و خواسته­ ها و علایق آنها به گفتگو می نشینند.

  • ارائۀ طرح پیشنهادی

کارشناسان مینرونیوم طی فرآیند فوق، بعد از تکمیل اطلاعات و شناخت از خواستۀ مشتری، با انجام بررسی ­های لازم، از منظرهای مختلف  معماری، طراحی دکوراسیون، شاخص­ ها و مشخصات کسب و کار، سلایق مشتریان و .. پیشنهاد خود را در قالب یک طرح اولیه به مشتری ارائه می نمایند. آنها در صورت لزوم با برگزاری جلسات آنلاین و یا حضوری با ارائۀ توضیحات کافی و جوابگویی به سوالات احتمالی مشتریان پرداخته و طرح اولیه را با انجام اطلاحات درخواستی و توافق شده نهایی می کنند.

  • صدور پیش فاکتور

بعداز نهایی شدن طرح مبلمان، واحد فروش مینرونیوم در قالب پیش فاکتور، قیمت و شرایط و زمان تحویل را به مشتری اعلام می کند. مشتری بعد از دریافت پیش­ فاکتور با قبول قیمت و شرایط و با انجام پیش پرداخت سفارش خود را نهایی کرده و منتظر دریافت مبلمان سفارش داده شدۀ خود در تاریخ تعیین شده می ماند.

  • تحویل مبلمان

با اتمام تولید، طبق تاریخ توافق شده، جهت انجام هماهنگی برای حمل و تحویل کالا همکاران مینرونیوم در واحد فروش با مشتری تماس گرفته و طبق برنامۀ نهایی شده، مبلمان تولید شده را، طبق سفارش در محل مشتری تحویل می دهند.

                                                             «مینرونیوم پنجره ای به زیبایی و آسایش»

بازخوردها