تامین

بازدید: 386

تامین

مینرونیوم برای کسب رضایت مشتریان و پایدارسازی اعتماد آنها، با رعایت تمام شاخص­ ها و پارامترهای موثر بر قیمت و کیفیت کالا و خدمات مورد نیاز مشتری و به منظور تنوع بخشی به سبد کالاهای مورد نیاز مشتریان و مدیریت بر هزینه­ های تولید و ارائۀ خدمات مطلوب، مبادرت به سازماندهی و مدیریت شبکه تامین کالا و خدمات نموده است. ایجاد یک زنجیره تامین از تولید کنند­گان توانا و شایستۀ کالاهای قابل فروش در فروشگاه اینترنتی مینرونیوم، جزو استراتژی و برنامه­ های رشد و توسعۀ فروشگاه منیرونیم می ­باشد. مینرونیوم برای تحقق اهداف خود از ایجاد یک زنجیره تأمین کارا و توانمند، با همکاری تولید کنند­گان کالاهای قابل عرضه و فروش در فروشگاه مینرونیوم استقبال می نماید.

مینرونیوم با توجه به موضوع فعالیت های خود، از شرکت­ های تولیدی و تجاری و اشخاص حقیقی فعال در حوزۀ کسب­ و کارهای مرتبط با بازارها و نیازهای مشتریان مینرونیوم از تامین کننده گان توانا و فعال در محورهای زیر دعوت به همکاری و عضویت در شبکۀ زنجیرۀ تامین مینرونیوم را می­ نماید.

 1. سرمایه گذاران.
 2. تولید کنندگان.
 3. تجار و عمده فروشان.
 4. فروشگاه های اینترنتی.
 5. توزیع کنندگان و شرکت­ های پخش.

ارائه کنند­گان انواع خدمات شامل:

 • تامین مواد اولیه برای تولید انبوه محصولات مینرونیوم.
 • اعطای نمایندگی یا عاملیت فروش کالای تولید شده سایرین.
 • تامین کالا برای خرده فروشی.
 • به اشتراک گذاشتن توانایی های فروش و تامین در بازار های آنلاین.
 • همکاری در بازاریابی و فروش آنلاین
 • خدمات نرم افزاری و شبکه.
 • خدمات توسعه و مدیریت سایت فروشگاه اینترنتی.
 • اخذ نمایندگی(فرانچیز) فروش محصولات مینرونیوم با ایجاد فروشگاه حضوری.
 • مشاوره در امور بازرگانی و صادرات.
 • خدمات ویزیتوری و مشتری یابی برای فروش محصولات و کالاهای مینرونیوم بصورت حضوری یا اینترنتی.

زمینه های همکاری 

 • سرمایه گذاران 

داشتن توجیه اقتصادی، امنیت سرمایه، مدت زمان بازگشت سرمایه و سود بدست آمده، نرخ سود سرمایه­ گذاری، قانونی بودن نوع فعالیت و کسب و کار، ارزشمند و اخلاقی بودن اهداف و نتایج حاصل از موضوع فعالیت، برای سرمایه ­گذاران حامی کارآفرینان، در انتخاب موضوع سرمایه گذاری و کار آفرینی جزو اصلی­ ترین شاخص ­های ارزیابی فرصت ­های سرمایه­ گذاری محسوب می­ شوند. مینرونیوم بعنوان یک شرکت نوپا و کارآفرین با داشتن طرح و برنامۀ کسب­ و کار (B.P) در عرصه تولید مبلمان و ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروش مبلمان و ملزومات دکوراسیون، فرصت­ هایی را برای سرمایه­ گذاری مطمئن و سودآور برای علاقمندان به انجام سرمایه­ گذاری، با اهداف مشخص و نتایج معین فراهم نموده است. زمینه های اصلی سرمایه گذاری در فعالیت های سودآور مینرونیوم:

 • سرمایه­ گذاری برای تولید کالاهای بازاریابی شده و دارای طرح و برنامۀ تولیدی برای فروش از طریق سایت و فروشگاه اینترنتی.
 • سرمایه­ گذاری برای خرید و تامین کالاهایی قابل فروش در فروشگاه اینترنتی مینرونیوم از منابع انتخاب شده.
 • سرمایه گذاری برای ایجاد فروشگاه های زنجیره ای چند منظورۀ مینرونیوم در کلیۀ بازار های هدف.

درصورت تمایل به همکاری در عرصۀ سرمایه ­گذاری، فرم «درخواست تامین» را از همین جا دانلود کرده و بعد از تکمیل به آدرس ما ایمیل فرموده و یا در صورت تمایل با تلفن­ های ما تماس بگیرید.

 • تولید کنندگان

رشد و توسعۀ فروش آنلاین و اینترنتی فرصت­ های اقتصادی زیای را برای دستیابی به بازارهای هدف مورد نظر تولیدکنند­گان ایجاد کرده است. فروشگاه اینترنتی مینرونیوم، با محوریت مبلمان و لوازم دکوراسیون، زمینه و فرصت مناسبی را برای شما تولیدکنندۀ محصولات مورد نیاز، در این عرصه از بازار را فراهم نموده است.با پیوستن شما به شبکۀ تامین کالای مینرونیوم، فرصت بهتری را در کنار سایر تولیدکنند­گان برای فروش محصولات خود بدست آورید. دور شدن از بازارهای فروش آنلاین به معنای واگذاری میدان به رقبا و دیگران می ­باشد. برای کسب شناخت از نوع محصولات و کالاهایی قابل عرضه و فروش به فروشگاه مینرونیوم مراجعه کرده و از قسمت های مختلف آن دیدن فرمایید. جهت ایجاد همکاری فرم «درخواست تامین» را از همین جا دانلود کرده و بعد از تکمیل به آدرس ما ایمیل فرمایید. یا در صورت نیاز با شماره­ های ما تماس بگیرید.

 • تجار و عمده فروشان

رساندن کالاها از بنگاه­ های تجاری و انبارهای عمده فروشان بصورت سنتی بعهدۀ فروشگاه ها و کانال­ های توزیع و خرده فروشان می باشد. امروزه ایجاد فرصت رساندن کالا به دست مصرف کنندۀ نهایی، با هزینه­ های بمراتب کمتر و در زمان ­های کوتاه ­تر، نه تنها باعث فروش سودآورتر گردیده، بلکه عامل ایجاد سرعت در چرخش سرمایۀ تجار و بازرگانان، از طریق حضور در مبادی مطمئن فروش اینترنتی و فروشگاه های آنلاین نیز شده است. فروشگاه اینترنتی مینرونیوم، کانال حرفه ­ای و اختصاصی خرده فروشی آنلاین کلیه محصولات و کالاهای مورد نیاز در دکوراسیون و مبلمان می ­باشد. شما با مراجعه به فروشگاه مینرونیوم، می­ توانید با بررسی فرصت­ های ایجاد شده در خرده فروشی مبلمان و ملزومات دکوراسیون، براساس نوع کالاهایی که مبادرت به تجارت و عمده فروشی آنها را دارید، زمینه­ های همکاری با ما را مورد ارزیابی اولیه قرار داده و در صورت تمایل به حضور در بازارهای آنلاین و جا نماندن از قافلۀ رو به پیشرفت فروش آنلاین و برخورداری از منافع رو به رشد فرصت­ های این بازار جوان و آینده دار با دانلود و تکمیل فرم «درخواست تامین »و ارسال آن به ایمیل مینرونیوم و یا تماس با ما از موقعیت ایجاد شده برای همکاری بهره برداری نمایید.

 • فروشگاه های اینترنتی

توسعه شبکه ­های کسب­ و کارهای اینترنتی، با به اشتراک گذاشتن فرصت­ های موجود، عامل توانمندی و کسب قابلیت­ های بیشتر، برای حداکثرسازی منافع، در قبال بکارگیری منابع حداقل از این طریق، ممکن گردیده است. سرعت تجارت و ایجاد امکان حضور در همۀ پاره بازارها، از طریق همکاری­ های فروشگاه های آنلاین، در عرصه­ های مشترک کسب­ و کار مقدور می­ باشد. سنت حضور رقبا و فعالین تجاری یک صنف در یک بازار اختصاصی از ایام قدیم، عامل توسعه فرصت­ ها و منافع برای همۀ فعالان بازار بوده است. امروزه با وجود فرصت حاصل از گسترش تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و روند رو به رشد تجارت آنلاین، ضرورت شبکه سازی و حضور فعال در جمع همکاران، در بازارهای مشترک، بیش از پیش برای مدیران فروشگاه های آنلاین مطرح شده است. مینرونیوم برای گسترش همکاری و توسعۀ منافع متقابل و مشترک، آمادۀ همکاری می باشد. با دانلود و تکمیل فرم «درخواست تامین»  از همین جا و ارسال آن به ایمیل مینرونیوم ما را از تصمیم همکاری خود مطلع فرمایید.

 • توزیع­ کنندگان و شرکت­ های پخش

روند رو به رشد خرده فروشی در اینترنت، فرصت مناسبی برای کسب سهم از بازارهای آنلاین خرده فروشی را برای شرکت­ های توزیع و پخش ایجاد نموده است. اگر شما توزیع کننده مبلمان و کالاهای مرتبط با موضوع فعالیت های فروشگاه مینرونیوم هستید. می­ توانید با دانلود فرم «درخواست تامین» از اینجا فرصت حضور در فروشگاه اینترنتی مینرونیوم را کسب نمایید. یا درصورت تمایل به همکاری با شماره ­های ما تماس بگیرید.

 • ارائه کنندگان انواع خدمات 

ما نیازمند خدمات زیادی هستیم، تا بتوانیم با تکمیل حلقه ­های زنجیرۀ تامین، از مرحلۀ تهیه مواد اولیه برای تولید و یا فروش و تحویل کالا به مشتری به برنامۀ کسب و کار مینرونیوم جامۀ عمل بپوشانیم. خدمات حمل و نقل، پیمانکاری در برون سپاری تولید، نوآوری و طرح تولید محصول جدید و مشاوره در امور مالی، حقوقی، صادرات و بازاریابی و فروش آنلاین و توسعۀ کسب­ و کار مینرونیوم و ....  بخش­ های از نیاز­های خدماتی مینرونیوم می­ باشد. شما با دانلود فرم «درخواست تامین» از همین جا و تکمیل و ارسال آن به ایمیل مینرونیوم ما را از توانایی­ ها و نوع خدمات قابل ارائه خود آگاه فرمایید.                          

پاره ای از اصول و ارزش ­های مینرونیوم

ما اعتقاد داریم با اتکا به این اصول می­ توانیم، نسبت به تحقق چشم انداز شرکت امید وار باشیم:

 • بهسازی دائمی سازمان.
 • ایجاد اعتماد و اعتبار برای شرکت.
 • رعایت شخصیت و شأن فردی افراد.
 • تمرکز بر شایستگی در انتخاب همکاران شرکت.
 • توسعه و گسترش منافع متقابل در روابط تجاری.
 • خدمت به جامعه و مردم در مرکز توجه شرکت قرار دارد.
 • کسب سود در نتیجه خدمت به مردم و انجام به موقع تعهدات.
 • راستی و نیکویی و درستکاری از اصول غیر قابل تغییر شرکت است.
 • ایجاد فرصت و موقعیت برای رشد و شکوفا سازی خلاقیت همکاران.
 • حمایت از هر گونه خلاقیت و نوآوری و ابتکار در جهت تحقق اهداف شرکت.
 • صداقت و امانت داری و ایجاد منافع متقابل برای همکاران و مشتریان شرکت.
 • بهتر بودن به لحاظ افکار عمومی ( مشتریان– کارکنان – خانواده کارکنان و مردم).
 • صداقت در انجام وظایف و مسئولیت­ ها و نهادینه کردن آن در روابط فی مابین کارکنان و بنگاه ­های دیگر و مشتریان.

این اصول در وادی فعالیت­ های مختلف سازمانی راهنما و رهبر ما خواهند بود و هرگز تغییر پیدا نخواهد کرد. هر هدف و برنامه ­ای، در ابتدا با توجه دیدگاه های مینرونیوم و چشم انداز و مأموریت آن و تاثیر اقتصادی، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته، در نهایت با ازریابی براساس اصول و ارزش­ های مینرونیوم مورد قبول یا رد قرار می ­گیرد.

                                                                                      «مینرونیوم پنجره ای به زیبایی و آسایش»

بازخوردها