همکاری با ما

بازدید: 469

همکاری با مینرونیوم

مینرونیوم برای تحقق اهداف و انجام مأموریت خود، به دنبال ایجاد سازمانی پویا و توانمند است. ما می ­دانیم که بدون همکاری فعال و منظم نیروهای انسانی شایسته، تحقق اهداف و چشم انداز مینرونیوم، با چالش های جدی روبرو خواهد شد. برای متقاضیان همکاری، داشتن شایستگی ها، مهارت های لازم و جهان بینی مشترک با مینرونیوم، جزو اولین و اساسی ترین شروط ورود به جمع خانوادۀ مینرونیوم می باشد. با یک نگاه اجمالی، به اصول و ارزش های مینرونیوم، درمی ­یابیم، شرکت به نیروهای انسانی شایسته و تامین کنندگان همگرا با ارزش­ های مینرونیوم، احترام و اهمیت فوق العاده ای قائل است. بنیان اصلی موفقیت شرکت ها، بر اعتماد مشتریان، همکاران و مردم استوار می گردد. همانا، شایسته گرایی در انتخاب همکاران، هدفمندی در سیستم ها، معناگرایی در تولیدات و نهادینه شدن اصول و ارزش ها، عامل رشد و توسعه محصولات و مانده گاری برون دادها و نتایج فرآیندهای منظم و سیستماتیک مدیریتی شرکت می باشد. مینرونیوم با این دیدگاه، به ساختن برای ماندن تلاش می کند.

بخشی از اصول و ارزش های مینرونیوم:

- رعایت شخصیت و شأن فردی افراد.

- تمرکز بر شایستگی، در انتخاب همکاران.

- توسعه و گسترش منافع متقابل در روابط تجاری.

- خدمت به جامعه و مردم در مرکز توجه شرکت قرار دارد.

- احترام به فردیت انسان، جامعه، محل زندگی و طبیعت.

- کسب سود در نتیجه خدمت به مردم و انجام به موقع تعهدات.

- ایجاد فرصت و موقعیت، برای رشد و شکوفا سازی خلاقیت همکاران.

- حمایت از هر گونه خلاقیت، نوآوری و ابتکار، در جهت تحقق اهداف شرکت.

- صداقت در عمل به مسئولیت ها و وظایف، رعایت منافع مشتریان و تامین کنندگان، در کلیۀ فعالیت ها و روابط شرکت. 

- در مینر ونیوم عملکرد همکاران، براساس کیفیت خدمت به مشتری، جلب رضایت و ایجاد وفاداری آنان به شرکت، مورد ارزیابی و ممیزی قرار می گیرد.

در عصر ارتباطات و اطلاعات، ایجاد شبکه ­ای از همکاران با انگیزه، در عرصه­ های مختلف فعالیت­ های شرکت، با داشتن یک چرایی قابل قبول، برای همکاری نیروهای شایسته انسانی مقدور می گردد. ما می­ دانیم، ایجاد تیم های همکاری و مشارکت های مجازی و همگرایی استراتژیک در فعالیت ها، با هدف انجام کارهای بزرگتر، ارزشمندتر و معنادار، با گرد هم آمدن انسان­های مسئول و شایسته و دارای دیدگاه­های روشن و تعریف شده، نسبت به کار و زندگی، امکان پذیر می­ گردد. سازمان­ های توانا و قدرتمند امروزی، در نتیجۀ این نگرش به همکاری ها، توانسته ­اند در میدان پر تلاطم رقابت و تغییرات سریع، با برداشتن گام­ های استوار، به جایگاهی غرور آفرین و سرشار از افتخار نایل آیند. شکل گیری پایگاه­ و سرمایۀ اجتماعی شرکت­ های موفق، با داشتن تعهد مسئولانه در قبال مشتریان و انواع همکاری ­ها، ارتباطات و مسئولیت پذیری اجتماعی آنها امکان پذیر شده است. مینرونیوم با داشتن دیدگاه های روشن و تعریف شده به شاکله همکاری، در تنظیم روابط و همکاری­ با دیگران و نظم بخشی به آنها، براساس کیفیت و اهداف ارتباطات اهمیت استراتژیک قائل است. ما همکاری با مینرونیوم را به گروه های زیر تقسیم بندی نموده ایم. تا بتوانیم با دقت و تمرکز بیشتر، درخواست های همکاری را بدرستی دریافت کرده، و به خواسته­ های آنها سریع و موثر عمل نماییم.

زمینه های همکاری با مینرونیوم:

استخدام 

اگر علاقمند به پیوستن به تیم های کاری مینرونیوم هستید، می توانید درخواست خود را، با تکمیل فرم تقاضای استخدام، بهمراه رزومۀ خود به ایمیل شرکت ارسال فرمایید. 

خدمات تامین و انواع آن

مینرونیوم در زمینه های مختلف زیر آمادگی لازم را برای همکاری مشترک دارد. در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم تأمین و معرفی توانایی های خود و زمینۀ همکاری درخواست خود را جهت همکاری به ایمیل شرکت ارسال نمایید. ما در اسرع وقت بعد از بررسی درخواست شما، نتیجه را به آگاهی تان خواهیم رساند. زمینه های مختلف همکاری و تامین بشرح زیر می باشند:

- تهیه و تامین کالا برای فروشگاه اینترنتی مینرونیوم.

- شراکت های مجازی در عرصۀ فعالیت های شرکت.

- تامین مواد اولیه، برای تولید انبوه محصولات مینرونیوم.

- سرمایه گذاری در رشد و توسعه کسب و کار مینرونیوم با سود آوری مطلوب.

- اعطای نمایندگی یا عاملیت فروش (جهت فروش کالا در فروشگاه اینترنتی مینرونیوم).

- به اشتراک گذاشتن توانایی های فروش و تامین در بازارهای آنلاین بصورت مشترک.

- مشاوره در امور بازاریابی و فروش آنلاین و تبلیغات پیشبرد فروش.

- مشاورۀ مالی – بانکی برای توانمندسازی مالی شرکت.

- خدمات توسعه و مدیریت سایت فروشگاه اینترنتی مینرونیوم.

- اخذ نمایندگی و عاملیت فروش (بصورت فرانچایز) محصولات و خدمات مینرونیوم . 

- همکاری در امور بازرگانی و صادرات محصولات تولیدی مینرونیوم با بازارهای سایر کشورها.

- خدمات ویزیتوری و مشتری یابی برای فروش محصولات و کالاهای مینرونیوم بصورت حضوری یا اینترنتی.

بازخوردها